Wyniki drugiego odcinka Tańca z Gwiazdami
Polsat

Premierowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie postawił wysoką poprzeczkę - oglądało go blisko 4 miliony osób, nie zabrakło również wielkich emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Telewidzowie również pokazali, kogo darzą największą sympatią. Przypomnijmy: Siwiec, Zając czy Moro? Która dostała najwięcej głosów od widzów w "TzG"?

W dzisiejszej odsłonie programu do rywalizacji stanęli znani panowie: Piotr Gruszka, Jacek Rozenek, Dawid Kwiatkowski, Jacek Lenartowicz, Antek Królikowski oraz Rafał Brzozowski, który oprócz tańca zaprezentował również swoje możliwości wokalne. Gwiazdorzy zaprezentowali się w walcu angielskim i cha-chy.

Zobacz: Ups... Wpadka podczas ogłaszania wyników w pierwszym odcinku "TzG"

Drugi odcinek rozpoczął się od występu zagranicznej gwiazdy, Kim Cesariona, który ze wsparciem grupy Volt dał na wstępie niezłe show. Potem zaczęły się prawdziwe emocje, a jurorzy wytykali każdy, nawet najmniejszy błąd. Po pierwszych tańcach punktacja przedstawiała się następująco: Piotr Gruszka - 25 punktów, Rafał Brzozowski - 28 punktów, Antek Królikowski - 22 punkty, Jacek Lenartowicz - 20 punktów, Dawid Kwiatkowski - 35 punktów, Jacek Rozenek - 34 punkty.

Los Natalii Siwiec z poprzedniego odcinka podzielił dzisiaj Antek Królikowski, który zapomniał kroków, a w trakcie występu jego partnerka, Kamila Kajak, próbowała szeptać mu do ucha, jak mają dalej tańczyć.
 

Drodzy państwo, ubawiłam się niesamowicie, bo tak poza rytmem to jeszcze nikt nie tańczył - skomentowała Iwona Pavlović.


Panie z kolei zaprezentowały się w grupowym tańcu i odtańczyły żywiołowo salsę. Prym wiodła Aneta Zając, dzisiaj w wyjątkowo seksownym wydaniu i wspomniana już Siwiec, która radziła sobie tym razem zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem.

Werdykt telewidzów był ciężki do przewidzenia, ale ostatecznie z programem musiał pożegnać się Jacek Lenartowicz. Najwięcej wspólnych głosów jurorów i publiczności wywalczył Dawid Kwiatkowski.

Zobacz: Prowadząca "Tańca z Gwiazdami": Faworyci wcale nie są najlepsi

Galeria zdjęć z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie:

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami