Krzysztof Adamski w Tańcu z gwiazdami Magda Bereda Taniec z gwiazdami Akop Szostak Taniec z gwiazdami Ola Kot w Tańcu z gwiazdami Monika Miller Taniec z gwiazdami
East News

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami. 10. jubileuszowa edycja budzi ogromne emocje, z programu odpadają doskonali tancerze, a zostają gwiazdy, które otrzymują niskie notowania od jurorów. Z tanecznym show pożegnali się już: Reni Jusis, Rafał Szatan, Adam Małczyk i Joanna Lazer.

W 5. odcinku rywalizowało ze sobą 7 par! Po raz pierwszy w tej edycji aż dwie pary otrzymały maksymalną ilość punktów od jury. Tematem odcinka była rodzinna impreza "U Cioci na imieninach". A uczestnicy przed występami zaczęli od tanecznego maratonu, w którym wyróżniony został Akop Szostak. Tym razem z programem musieli się pożegnać Akop Szostak i Sara Janicka. Zobaczcie, jakie oceny od jury otrzymali pozostali uczestnicy i czy wszyscy zgadzają się z werdyktem?

1/9
Krzysztof Adamski w Tańcu z gwiazdami
ONS.pl

W 5. w składzie jurorskim zabrakło Michała Malitowskiego, który w związku z wyjazdem na turniej tańca towarzyskiego do Londynu już wcześniej zapowiedział swoją nieobecność. Zamiast niego obok Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego zasiadł Krzysztof Kris Adamski, choreograf znany z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

2/9
Magda Bereda Taniec z gwiazdami
Instagram

5. odcinek "Tańca z gwiazdami" rozpoczął się od tańca Magdy Beredy i Kamila Kuroczko.  Para zatańczyła walca wiedeńskiego do piosenki Pawła Domagały "Weź nie pytaj". Wcześniej blogerka zdradziła:

Imprezuje dosyć rzadko. Jestem pracoholikiem! – wyznała Magda Bereda w programie. 

Widać, że rzadko bywasz na imprezach, bo trochę Ci się plątały nóżki tutaj! - powiedział Krzysztof Adamski. Z kolei Andrzej Grabowski przyznał, że było znacznie lepiej niż ostatnio. Z kolei Iwona Pavlović nie szczędziła słów krytyki:

Nie było tak tragicznie źle. Nie podobała mi się absolutnie głowa. Głowa umierającego łabędzia - powiedziała Iwona.

Oceny jury:

Andrzej Grabowski: 8

Iwona Pavlović:  4

Krzysztof Kris Adamski: 5

3/9
Akop Szostak Taniec z gwiazdami
Instagram

Jako drudzy w "Tańcu z gwiazdami" zatańczyli fokstrota - Akop Szostak i Sara Janicka do piosenki "Ona tańczy dla mnie". Ten występ stał pod znakiem zapytanie, ponieważ sportowiec był kontuzjowany, jednak udało mu się wrócić na salę treningową i pojawić się w 5. odcinku. 

Fokstrot jest nazywany najtrudniejszym spacerem świata. Ty go przeszedłeś. - powiedział Krzysztof Adamski. 

Iwona Pavlović zapytała sportowca, czy to prawda, że do swoich zdjęć w mediach społecznościowych dodaje hashtag drewno, a kiedy ten potwierdził - przyznała mu rację!

Oceny jury:

Andrzej Grabowski: 7

Iwona Pavlović: 5

Krzysztof Kris Adamski: 6

4/9
Ola Kot w Tańcu z gwiazdami
ONS.pl

Trzecią parą byli Ola Kot i Tomasz Barański. Zatańczyli razem rumbę do utworu „Biełyje rozy”. Dziennikarka wyznał, że obawia się tego tańca, bo jest on bardzo seksowny.

Ja lubię erotykę, ale to była smutna erotyka. – powiedział Andrzej Grabowski. Ładnie oddaliście klimat tej rumby. To mi się podobało. Ale obok tych pięknych róż pojawiły się też kolce – dodała Iwona Pavlović.

Oceny jury:

Andrzej Grabowski: 7

Iwona Pavlović: 6

Krzysztof Kris Adamski: 7

5/9
Monika Miller Taniec z gwiazdami
Instagram

Monika Miller i Jan Kliment  zatańczyli dżajfa przy gościnnym występie Czadomena. Jest to taniec bardzo trudny i wymaga ogromnej kondycji - wyznała przed występem gwiazda. Jednak jej obawy się nie potwierdziły i taniec  został oceniony bardzo pozytywnie.

Ty sama ze sobą wygrywasz w każdym odcinku. Ten taniec był szalony, bo ty jesteś szalona. Monika pięknie zaczęłaś i pięknie zakończyłaś taniec, a w środku czegoś mi zabrakło - powiedział Andrzej Grabowski. Ty zatańczyłaś na swój sposób, bardzo seksownie. Za to Cię bardzo podziwiam - powiedziała Iwona Pavlović

Oceny jury:

Andrzej Grabowski: 8

Iwona Pavlović: 6

Krzysztof Kris Adamski: 7

6/9
Sandra Kubicka Taniec z gwiazdami
Instagram

Sandra Kubicka i Adam Adamonis zatańczyli białe tango do piosenki "Takie Tango" Budki Suflera. Ich występ zaskoczył jurorów! 

Tańczyliście jak zwykle pięknie. Jesteście piękną parą - powiedział Andrzej Grabowski. Z kolei Krzysztof  Adamski dodał: Zrobiliście fajne show, które mi się bardzo podobało. 

To nie koniec komplementów! Największy Sandra Kubicka usłyszała od "czarnej Mamby":

Zastanówcie się nad swoją przyszłą karierą. Może... taniec towarzyski, bo jesteście do niego stworzeni - takie komplementy padły z ust Iwony Pavlović, która jest uznawana za najsurowszego jurora.

Te komplementy znalazły odzwierciedlenie w ilości punktów. Para otrzymała aż 28 punktów!

Oceny jury:

Andrzej Grabowski: 10

Iwona Pavlović: 9

Krzysztof Kris Adamski: 9

7/9
Basia Kurdej Szatan i Jacek Jeschke
Instagram

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczyli walca wiedeńskiego w rytm utworu "Biały miś". 

Na tej imprezie ja się nie upijam, ja się upajam waszym tańcem -  powiedziała Iwona Pavlović. Z kolei Adam Grabowski dodał: Pięknie tańczyliście, ja to doceniam. A Krzysztof Adamski podsumował: Czego się nie dotkniesz to Ci wychodzi. 

Za ten taniec otrzymali najwyższa możliwą notę - 30 punktów! To pierwsza tak wysoka punktacja w programie. 

Oceny jury:

Andrzej Grabowski: 10

Iwona Pavlović: 10

Krzysztof Kris Adamski: 30

8/9
Damian Kordas Taniec z gwiazdami
Instagram

Quickstepa do piosenki Kayah "Prawy do lewego" zatańczyli Damian Kordas i Janja Lesar. 

Co się stało na koniec? Możesz powiedzieć. Pomyślałam - dam mu 10, ale widzę, że coś na koniec się wydarzyło. - zapytała jurorka.

Wtedy Damian Kordas wyznał, że źle stanął i skręcił kostkę, ale wytrwał do końca. Ostatecznie  Iwona Pavlović zdecydowała się przyznać 10 punktów i to samo zrobili pozostali jurorzy. To druga para, która otrzymała maksymalną ilość punktów! Ten odcinek pod tym względem był wyjątkowy.

Oceny jury:

Andrzej Grabowski: 10

Iwona Pavlović: 10

Krzysztof Kris Adamski: 10

9/9
Taniec z gwiazdami odcinek 5
ONS.pl
Więcej na temat Taniec z Gwiazdami