Akop Szostak z kulami
Instagram

Akop Szostak porusza się o kulach! Nie zobaczymy go już w "Tańcu z gwiazdami"? Jest oświadczenie sportowca

Akop Szostak z kulami
Instagram

Akop Szostak opublikował w sieci zdjęcie, na którym opiera się na kulach ortopedycznych! Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” wyznał, że ma problemy z kręgosłupem, a to oznacza, że jego udział w kolejnym odcinku tanecznego show stoi pod wielkim znakiem zapytania! Czy Akop zrezygnuje w piątek z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"? Jak czuje się sportowiec? Zobaczcie! 

Akop Szostak zrezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”?

Akop Szostak coraz lepiej radzi sobie na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Sportowiec walczy o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych w jubileuszowej edycji programu. Tańca uczy go Sara Janicka. Niestety, po ostatnim odcinku show zawodnik mieszanych sztuk walki uległ kontuzji. Akop miał problemy z kręgosłupem i musiał wspomagać się kulami podczas chodzenia! 

Ludzie zdecydowanie za często skupiają się na negatywach, zamiast dostrzegać pozytywów w każdej sytuacji. Może i siadł mi kręgosłup, ale dzięki temu spędziłem z Nią cały weekend 🙌 nie mamy wpływu na wszystko co się dzieje w naszym życiu, lecz mamy wpływ jak widzimy nasze życie ✌️- napisał Akop w sieci (pisownia oryginalna). 

Zobacz także: Michał Malitowski znów znika z "Tańca z gwiazdami"! Wiemy, kto go zastąpi

Internauci zaczęli martwić się o Akopa. Czy sportowiec zatańczy w kolejnym odcinku programu? Okazuje się, że tak! Choć gdyby nie rehabilitacja, to Akop był skłonny zrezygnować z show. 

W piątek zatańczę 😈 Powiem Wam szczerze, ze w sobotę miałem już rezygnować z „Tańca z Gwiazdami”😱 ale na szczęście już jest dobrze i jeszcze będziecie mogli mnie zobaczyć 🙌 ostatni występ robiłem z gorączka i mocnym bólem, ale dałem radę ✌️ - dodał gwiazdor (pisownia oryginalna). 

Kibicujecie Akopowi w programie? 

Akop Szostak i Sara Janicka w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl

Akop Szostak tańczy w jubileuszowej edycji. 

Akop Szostak

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08