James Hewitt, książę Harry książę Harry książę Harry książę Harry książę Harry
James Hewitt, książę Harry
East News
Nowe informacje!
1/5
James Hewitt, książę Harry
East News

Nic tak nie budzi emocji, jak plotki związane z brytyjską rodziną królewską. Nie da się ukryć, że najwięcej z nich dostarcza czas za życia księżnej Diany. Do tej pory nie do końca jasne są relacje Diany i królowej Elżbiety II - dużo mówi się o ich kłótniach, psychicznych problemach Diany i braku uczucia do księcia Karola. Wyobraźnię rozpalają również doniesienia o romansach księżnej Diany. Wśród jej kochanków był m.in. oficer James Hewitt, a co więcej, plotkowano, że owocem ich miłości jest… książę Harry! Teraz po latach prawda wyszła na jaw. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Książę Karolwymyślił dla Meghan… przezwisko! 

2/5
książę Harry
East News

Księżna Diana i James Hewitt mieli romans przez 5 lat! Łączyło ich nie tylko uczucie, ale i wzajemna fascynacja. Diana odnalazła w Jamesie to, czego brakowało jej w księciu Karolu. Wreszcie była doceniana i adorowana. 

Wymagała nieustannego zajmowania się sobą i potwierdzania własnej wartości. Dziesięć minut po moim wyjściu, po godzinach, które niemal całkowicie spędziliśmy w łóżku, telefonowała do mnie, abym jej powiedział, że ją kocham. Dzwoniła pięć, sześć, dziesięć razy w ciągu dnia i chciała słyszeć ode mnie wciąż to samo - powiedział James w rozmowie z Eleanor Herman w jej książce "Królowie i ich kochankowie. 900 lat intryg, namiętności i pasjonującej polityki".

 

Zobacz:  KRÓLEWSKIE ŻYCIE Ta miłość rodziła się w cieniu skandalu. Poznajcieprzejmującą historię związku Karola i Camilli

3/5
książę Harry
East News

W końcu romans pary zakończył się, co James Hewitt ponoć ciężko przeżył. Mężczyzna próbował nawet popełnić samobójstwo! W ostatniej chwili odwiodła go od tego jego matka. Jednak mimo że Diana i James już nie byli ze sobą, nie milkły echa ich romansu. Wszystko przez dociekliwość dziennikarzy, którzy zwracali uwagę na duże podobieństwo małego Harry'ego do Jamesa! Oficjalnie księżna i oficer rozpoczęli swój romans 2 lata po narodzinach młodszego syna Diany, lecz według doniesień, było zupełnie inaczej. Księżna i James mieli zacząć spotykać się ze sobą 18 miesięcy przed narodzinami Harry'ego!

Zobacz: VIDEO VIVY! Nazywała swoje życietorturami… Lady Di była nieszczęśliwa w roli księżnej

4/5
książę Harry
East News

Jednak co ciekawe, 10 lat temu dziennkarze "News of The World" doprowadzili do  badań DNA - pobrali próbkę materiału genetycznego od Jamesa i włos z głowy księcia Harry'ego. Okazało się, że James nie jest ojcem księcia. 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI! Nosi ją od prawie 20 lat. Co oznacza bransoletka na ręku księcia Harry'ego?

5/5
książę Harry
East News

Wierzycie, że James nie jest ojcem Harry'ego? Dostrzegacie pomiędzy nimi podobieństwo? My jesteśmy ciekawi, jak dziennikarze zdobyli włos księcia... ;)

Zobacz: VIDEO VIVY! W rocznicęurodzin księżnej Diany zdradzamy sekrety jej stylu!

Więcej na temat Książę Harry Książę Karol