Rodzina królewska na balkonie pałacu
Instagram

Kolejna ciąża w brytyjskiej rodzinie królewskiej?! Te zdjęcia mówią wszystko!

Rodzina królewska na balkonie pałacu
Instagram

Nie da się ukryć, że nic nie wywołuje tak ogromnych emocji, jak kolejne ciąże i narodziny na brytyjskim dworze królewskim. Mogłoby się wręcz momentami wydawać, że angielska prasa nie robi nic innego, niż przygląda się książęcym brzuszkom! W końcu nieustannie donosi na temat kolejnych ciąż księżnej Kate, a i ostatnio Meghan Markle zaczęła podejrzewać o błogosławiony stan. Teraz z kolei padło na zupełnie inną członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej. Przeczytajcie szczegóły poniżej!

Księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Brytyjskie media donoszą, że brytyjska rodzina królewska niedługo znów może się powiększyć. Tym razem jednak przyszłą mamą ma być księżniczka Eugenia, która rok temu wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka. Do sieci wyciekły właśnie najnowsze zdjęcia księżniczki, która została przyłapana na rozmowie przez telefon komórkowy. Eugenia ma na sobie sukienkę, która delikatnie opina się na jej brzuszku, stąd podejrzenia, że jest w ciąży. Sama zainteresowana oczywiście milczy na ten temat. 

 

 

Dla wielu osób milczenie księżniczki nie jest jednoznaczne z zaprzeczeniem plotkom. Uważa się bowiem, że Eugenia nie chce przyćmić zaręczyn swojej siostry Beatrice. Być może faktycznie coś jest na rzeczy? Przypomnijmy, że zaledwie dwa dni po ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka, całkowicie spychając młodą parę na dalszy plan. Być może więc księżniczka Eugenia nie chce tego samego robić swojej siostrze, dlatego na razie nie potwierdza informacji o ciąży? Jak myślicie?  

 

Księżniczka Eugenia rok temu wzięła ślub

księżniczka Eugenia ślub
East News

Już kilka miesięcy temu mówiło się o ciąży Eugenii, gdy dotykała swojego brzuszka 

księżna Kate i księżniczka Eugenia rozmawiają
East News

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37