Księżna Charlotte Księżna Charlotte robi fikołka księżniczka Charlotte Księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News
Zwłaszcza przy mamie!
1/5
East News

 

Mogłoby się wydawać, że księżniczka Charlotte ma bajkowe życie usłane różami. W końcu jest księżniczką z krwi i kości, a do tego jest czwarta w kolejce do tronu, więc istnieje realna szansa, że kiedyś znajdzie się na miejscu swojej prababki królowej Elżbiety II. Okazuje się, że ma to jednak swoje ciemne strony i wiele minusów - księżniczka Charlotte nie może robić wielu rzeczy, które są normą dla dziewczynek w jej wieku. Wiadomo już np. że ma zakaz grania w gry planszowe, np. Monopol, nie może też jadać posiłków przy jednym stole ze swoimi rodzicami! Ale to nie wszystko. Obowiązuje ją bowiem również jedna ważna zasada, zwłaszcza gdy towarzyszy swojej mamie księżnej Kate. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, o co chodzi!

 

Zobacz też: Znudzona Charlotte i podekscytowany George oglądają pokaz lotnictwa z okien pałacu...

2/5
Księżna Charlotte
East News

 

Zapewne każdy, kto choć odrobinę śledzi informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej, zdążył zauważyć, że księżniczka Charlotte zawsze pojawia się w sukienkach. Jeszcze nigdy córka księżnej Kate i księcia Williama nie zaprezentowała się światu w spodniach lub szortach, w przeciwieństwie do swojego brata George'a, który chodzi wyłącznie w krótkich spodenkach. Dlaczego Charlotte zawsze musi mieć na sobie sukienkę, bez względu na pogodę czy nastrój?

 

Zobacz: Co łączy kreacje, które zakłada księżna Kate na chrzty swoich dzieci?

 

3/5
Księżna Charlotte robi fikołka
East News

 

Okazuje się, że taka zasada i tradycja obowiązuje księżniczkę Charlotte! Ekspertka królewska Marlene Koening, zdradziła, dlaczego dziewczynka zawsze musi pojawiać się w sukienkach na publicznych wydarzeniach.

 

Jeśli spojrzycie na zdjęcia księżniczek, czy to Anny, czy Charlotte, zawsze mają na sobie sukienki i jest tak od lat. Małe dziewczynki podczas publicznych wyjść muszą wyglądać nieskazitelnie i tradycyjnie. Jeśli księżna ma na sobie sukienkę i towarzyszy jej Charlotte, na pewno też będzie ubrana w sukienkę - powiedziała Koening w rozmowie z "Hello!".

 

Zobacz: Księżniczka Charlotte ma nową fryzurę. Zauważyliście?

 

4/5
księżniczka Charlotte
East News

 

Co ciekawe, nie istnieje zakaz noszenia spodni przez księżniczki, jednak jest to dozwolone wyłącznie w prywatnych sytuacjach.

 

Zobacz: Najsłodsze dzieci na świecie, czyli księżniczka Charlotte i książę George na chrzcie brata

 

5/5
Księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

Czy uważacie, że takie zasady w życiu małych dzieci są potrzebne?

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Nie marudzą, nie dłubią w nosie i nie robią scen. Jak wygląda życie George'a i Charlotte?

Więcej na temat księżniczka Charlotte