Księżniczka Beatrycze i włoski milioner Edoardo Mapelli Mozzi wzięli sekretny ślub! Ceremonię planowali już od kilku miesięcy, jednak pech chciał, że musieli odwoływać ją kilkukrotnie. Raz z powodu pedofilskiego skandalu z księciem Andrzejem, innym razem z powodu koronawirusa. Zaplanowane na 29 maja zaślubiny miały odbyć się w Londynie a na przyjęcie weselne zaproszono wówczas 150 gości. Niestety pandemia pokrzyżowała ich plany. Postanowili nie robić z tego medialnego wydarzenia i wzięli ślub w tajemnicy! Znamy szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Ślub w rodzinie królewskiej odwołany przez koronawirusa? Chodzi o zdrowie królowej Elżbiety!

Księżniczka Beatrycze wzięła sekretny ślub

Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi wzięli dziś rano sekretny ślub w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych na Zamku w Windsorze. Jak donoszą zagraniczne media, na uroczystości pojawiło się ok. 20 gości w tym królowa Elżbieta II, książę Andrzej i książę Filip. Z powodu pandemii koronawirusa, księżniczka Beatrycze i jej małżonek postanowili nie planować kolejnej hucznej ceremonii.

Prywatna ceremonia ślubna księżnej Beatrice i pana Edoardo Mapelli Mozzi odbyła się o godzinie 11:00 w piątek 17 lipca w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych w Royal Lodge w Windsorze - potwierdził rzecznik Pałacu Buckingham

Ślub odbył się zgodnie ze wszystkimi wytycznymi rządu. Jak donosi The Sun, Królowa i książę Edynburga zostali sfotografowani podczas spaceru na wesele dziś rano, tuż przed ceremonią w Windsor Great Park.

Szczęśliwej parze składamy szczere gratulacje!

Zobacz także

Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi byli zaręczeni już od września 2018 roku.

Bardzo się cieszymy, że możemy się podzielić wiadomością o naszych zaręczynach. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wspólnie ruszamy w tę życiową przygodę i już nie możemy się doczekać, by stanąć na ślubnym kobiercu. Mamy podobne zainteresowania i wyznajemy te same wartości i wiemy, że to zapewni nam doskonały start na nadchodzące lata pełne miłości i szczęścia - napisała księżniczka Beatrycze wówczas na Instagramie

Edoardo Mapelli Mozzi wyznał:

Nigdy nie będziesz sama kochanie, moje serce jest twoim domem teraz. Ręka w rękę, dzisiaj, jutro i na zawsze . ????

Beatrycze jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu, jednak żyje w cieniu rodziny królewskiej. Nie jest pełnoetatową osobą królewską, pracuje dla Afiniti, firmy zajmującej się oprogramowaniem sztucznej inteligencji, gdzie jest wiceprezesem ds. Partnerstw i strategii. Jej małżonek Edoardo Mapelli Mozzi jest włoskim milionerem i deweloperem. Jest synem byłego narciarza olimpijskiego, hrabiego Alessandro Mapelli Mozzi i Nikki Williams-Ellis, sam również jest hrabią. Księżniczka Beatrycze po ślubie została macochą. Mapelli Mozzi jest po rozwodzie i ma syna Wolfiego. Według brytyskiej rodziny nigdy nie był idealnym kandydatem na męża, ale dla księżniczki nie to jest najważniejsze.

Zobacz także: Księżniczka Beatrycze zaręczyła się! Jej przyszły mąż nie spodoba się królowej...

Księżniczka Beatrycze wzięła sekretny ślub z włoskim milionerem Edoardo Mapelli Mozzim

Instagram

Sekretny ślub odbył się w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych na Zamku w Windsorze. Na uroczystości pojawiło się ok. 20 gości w tym królowa Elżbieta II, książę Andrzej i książę Filip.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama