Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News

Księżna Kate wyprowadziła się z Pałacu i zabrała ze sobą dzieci?

Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News

Czy małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama ma kłopoty? Plotki o kryzysie w związku znów wracają do mediów i wydaje się, że może być w nich trochę prawdy! Podobno Kate ma już wszystkiego dość...

Kate wyprowadziła się z Pałacu?

Księżna Kate i książę William dopiero co świętowali 8 lat w związku małżeńskim. Para doczekała się trójki dzieci. Już niedługo ich córeczka, księżniczka Charlotte, dołączy do księcia Georga i pójdzie do szkoły. Książę Louis to słodki maluch, który niedawno skończył roczek.

Jedak rodzinną idyllę znów zakłóciły informacje, że księżna miała dość atmosfery w domu i po kłótni z księciem... wyniosła się z Pałacu. Przynajmniej tak twierdził ostatnio jeden z brytyjskich magazynów.

- Książę William powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę - mówił informator magazynu Star.

Zobacz także: Meghan Markle ma poważną stylową konkurencję! Świat zachwyca się narzeczoną brata księżnej Kate!

 

Odkryj duże zniżki na wyjątkowe produkty. Zajrzyj na stronę Limango kupony rabatowe.

 

 

 

Słowa mocno ponoć zabolały Kate, która miała spakować walizki i postanowiła pojechać do domu swojej mamy, Carole Middleton. 

- Po prostu leży w łóżku martwiąc się o przyszłość. Od czasu romansu ich małżeństwo nie jest takie samo. Ma nadzieję, że jej powrót do rodziców sprawi, iż znów będzie iskrzyło między nią a Williamem, a on zrozumie, że mu jej brakuje - zdradził tabloid.

Rewelacjom Star zaprzeczyły już inne brytyjskie media, które pokazują kolejne wspólne wyjścia Kate i Williama. Jaka więc jest prawda?

Księżna Kate i książę Loius
Instagram

Kate i William w 2011 roku wzięli ślub 

Książę William i księżna Kate ślub 29 kwietnia 2011 roku w Londynie
East News

 

 

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48