East News

Księżna Kate zdradziła, jakim dzieckiem jest książę Louis! To... mały wulkan energii

East News

Księżna Kate rzadko opowiada o swoich dzieciach, szczególnie podczas publicznych wystąpień. Jednak już drugi raz zapytana o swojego najmłodszego syna z promiennym uśmiechem powiedziała kilka zdań o nowych umiejętnościach księcia Louisa i jego charakterze.

Jakiś czas temu księżna zdradziła, że jej synek już raczkuje i doskonale radzi sobie z nową umiejętnością. A teraz podczas wizyty w Centrum Dziecięcym Henry Fawcett podczas rozmowy z matkami powiedziała, że potrafi już o wiele więcej! 

Jakim dzieckiem jest książę Louis?

10-miesięczny już książę zaczął przemieszczać się po pałacu przy użyciu chodzika. Księżna zdradziła, że maluch jest pełen energii, a ona musi stale za nim biegać, by nie zrobił sobie krzywdy. 

Używa małych chodzików i tratuje wszystko wokół.

Matkom obecnym na spotkaniu zdradziła też, że Louis próbuje też się podciągać w łóżeczku. Kobiety były oczarowane księżną i jej szczerą rozmową. Zupełnie się tego nie spodziewały. Jak podaje "Daily Mail" matki nie były w stanie uwierzyć, że Kate rozmawia z nimi jak matka z matką i porusza tematy dotyczące prywatnych spraw jej rodziny.

Tą wizytą z pewnością księżna zaskarbiła sobie jeszcze większą sympatię!

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Księżna Kate i książę William z dziećmi
Instagram

Księżna Kate

księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Zobacz takżeJednak przełom! Kate i Meghan już dawno tak czule się nie witały. Przecieramy oczy ze zdumienia!

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27