Księżna Kate w walentynkowej stylizacji
East News

Księżna Kate zaprezentowała się w nowej fryzurze! Wygląda... zdecydowanie młodziej

Księżna Kate w walentynkowej stylizacji
East News

Księżna Kate do tej pory była wierna swojej fryzurze. Zawsze nosiła średniej długości włosy ułożone w lekkie fale. Teraz księżna zaprezentowała się w nowej odsłonie i zaskoczyła fanów jej stylu.

Jak wiadomo, w czasie pandemii koronawirusa, wyjścia członków rodziny królewskiej zostały mocno ograniczone. Okazuje się, że Kate w tym czasie przeszła niemałą przemianę. Tylko spójrzcie na nowe zdjęcia żony Williama!

Poluj na designerskie ubrania. Mając te kody rabatowe Zalando Lounge zamówisz je z dużą zniżką.

Księżna Kate zaprezentowała się w nowej fryzurze, która odjęła jej kilka lat!

Księżna Kate zgodnie z zasadami obowiązującymi członków rodziny królewskiej nie może pozwolić sobie na eksperymenty dotyczące wyglądu. Obowiązuje ją styl godny żony przyszłego następcy tronu i Kate stara się stosować do norm  i starannie unika modowych wpadek. Żona Williama od lat nosi długie ciemne włosy, które zawsze są idealnie ułożone. Nawet na oficjalnych uroczystościach księżna rzadko decyduje się na upięcie. Ostatnio jednak zaskoczyła metamorfozą i podczas wideokonferencji zaprezentowała się w nowej fryzurze. 

Na oficjalnym koncie Kate i Williama na Instagramie pojawiło się nagranie z rozmowy z członkami służby zdrowia, w którym uczestniczyła księżna, wyrażając podziękowania za ich pracę. Na wideo widać, że Kate ma bardzo długie włosy i po raz pierwszy od długiego czasu zaprezentowała się w zupełnie prostej fryzurze. Księżna wygląda bardzo elegancko i z klasą, a prosta fryzura odejmuje jej lat!

Zobacz także: Pippa Middleton jest ciąży?! Zagraniczne media donoszą, że siostra księżnej Kate po raz drugi zostanie mamą!

Księżna Kate w prostych włosach
Instagram

Księżna Kate może pochwalić się naprawdę długimi włosami. W prostych włosach wygląda zdecydowanie młodziej... Całe nagranie obejrzycie tutaj!

Do tej pory księżna Kate zawsze pojawiała się w delikatnych falach.

Księżna Kate w czwartej ciąży
East News

 

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43