księżna Kate na Wimbledonie w białej sukience księżna Kate dotyka brzuszka księżna Kate szczęśliwa na Wimbledonie
księżna Kate na meczu tenisa
East News

Księżna Kate od lat jest regularnym gościem na Wimbledonie, pojawia się na trybunach, skąd ogląda mecze słynnego turnieju tenisowego. Tym razem nie było inaczej - przyszła na korty, mimo że nie mógł się pojawić z nią książę William. Nie towarzyszyła jej też Meghan Markle, która rok temu zasiadła z nią na trybunach.

Oczywiście jak zwykle największe emocje wzbudziła stylizacja księżnej i... jej gesty - żona Williama dotykała bowiem swojego brzuszka! Czyżby potwierdzały się pogłoski, że spodziewa się czwartego dziecka?

1/3
księżna Kate na Wimbledonie w białej sukience
East News

Księżna Kate zaprezentowała się w białej eleganckiej sukience z czarnymi guzikami i czarnym paskiem w talii. Księżna wyglądała przepięknie i stylowo. Do tego widać, że śledzi trendy - nie tylko dobrała sukienkę o modnej długości, ale postawiła też na klasyczne połączenie bieli z czernią, czyli jedno z najgorętszych w tym sezonie. Warto dodać, że na taką stylizację jak księżna można postawić na wiele okazji!

2/3
księżna Kate dotyka brzuszka
East News

Choć sukienka podkreślała jej szczupłą figurę, a pasek wąską talię, to jednak księżna chętnie dotykała się po brzuszku, obejmowała go, co jest charakterystycznym gestem dla ciężarnych! 

3/3
księżna Kate szczęśliwa na Wimbledonie
East News

Generalnie sprawiała wrażenie bardzo szczęśliwej! A przecież już od dawna się mówi, że Kate i książę William spodziewaja się kolejnego potomka. Myślicie, że faktycznie jest coś na rzeczy?

Więcej na temat Księżna Kate