East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Brytyjskie tabloidy szukają kolejnych dowodów

East News

Czy książę William i księżna Kate już wkrótce zostaną po raz czwarty rodzicami? Media już od pewnego czasu snują domysły na ten temat i doszukują się dowodów. Teraz jest to nieco utrudnione, ponieważ Kate i William nie udzielają się publicznie z powodu pandemii koronawirusa. Jednak i to nie przeszkadza w spekulacjach, a część znawców rodziny królewskiej jest niemal pewna, że w rodzina królewska jeszcze w 2020 roku powita na świecie kolejnego potomka! Ale nie wszyscy. Jeden z brytyjskich tabloidów przedstawia dowody, że wcale tak nie jest. Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Książę Louis skończył dwa latka! William i Kate pokazali jego nowe zdjęcie - to wykapany tata!

Czy księżna Kate jest w kolejnej ciąży? 

Jeszcze przed wybuchem pandemii media sugerowały, że już wkrótce książęca para ogłosi radosną nowinę. Tak jednak się do tej pory nie stało - księżna Kate i książę William ponad miesiąc temu mocno ograniczyli swoje występy publiczne - wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Jeżeli Kate rzeczywiście jest w ciąży, okres izolacji może być dla książęcej pary na rękę - łatwiej zachować im tą informację dla rodziny.

Czy to jednak prawda? Jak zauważył portal express.co.uk, jest pewna wskazówka, która zaprzecza tym doniesieniom. Tabloid przypomina, że książę i księżna odwiedzili na początku marca Dablin i w stolicy Irlandii spędzili trzy dni. Tam odwiedzili m.in. fabrykę Guinnessa i oboje napili się kultowego czarnego piwa. Spekulacje o ciąży pojawiały się jeszcze w lutym, dlatego jeśli księżna rzeczywiście byłaby w ciąży, raczej nie spożywałaby alkoholu. 

Również eksperci ds. rodziny królewskiej nie mogą doszukać się nowych dowodów dotyczących czwartej ciąży Kate. Bukmacherzy zaś zdecydowanie bardziej obstawiają, że kolejny królewski potomek jeszcze w 2020 roku urodzi się u... Meghan i Harry'ego!

Czy zatem plotki o ciąży Kate ucichną dopiero wtedy, kiedy para pojawi się publicznie?  Czekamy na oficjalne stanowisko Pałacu Buckingham w tej sprawie!

Księżna Kate i William po narodzinach
East News

Zagraniczne media już od kilku miesięcy snują domysły o ciąży księżnej Kate! Czy w końcu ich przypuszczenia się potwierdzą? 

Księżna Kate w opasce
East News

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54