East News

Księżna Kate i książę William na obiedzie z dziećmi... w pubie! Co na to królowa?

East News

Księżna Kate i książę William zawsze podkreślali, że chcą, aby ich dzieci miały normalne dzieciństwo. Teraz na dowód tego zabrali je do pobliskiego pubu na... tani obiad. Niedawno to samo zrobiła Meghan i Harry.  Zabrali ze sobą nawet Archiego! Czyżby rodzina królewska starała się pokazać, że potrafią żyć jak typowi Brytyjczycy?

Kate i William z dziećmi w pubie

Jak donoszą brytyjskie media w weekend Kate i William wybrali się rodzinnie do pubu w Bucklebury w Berkshire. Rodzina królewska spędziła miłe popołudnie w swoim towarzystwie. Zjedli obiad, a potem dzieci miały okazję pobawić się w ogrodzie przy lokalu. Dzieci zachowywały się bardzo dobrze i były naprawdę grzeczne - jak informuje "The Mirror". Okazuje się, że wszyscy doskonale się bawili, co potwierdza właściciel lokalu:

Kiedy George jest tutaj, zakłada swój "kamuflaż" - wszyscy mają udawać, że go nie widzą. Charlotte jest urocza, uwielbia się bawić w ogrodzie z córką mojej partnerki. Raz gościliśmy całą holenderską grupę i nikt z nich się nie zorientował, kim są, bo zawsze zachowują się tak zwyczajnie - zdradza właściciel pubu w "The Mirror".

Oczywiście na Instagramie lokalu nie ma nawet śladu po obecności członków rodziny królewskiej w tym miejscu. To dlatego Kate i William tak je lubią, są tam zupełnie anonimowi, nawet nikt nie prosi ich o wspólne zdjęcie. Mogą zjeść posiłek jak normalna rodzina. 

Myślę, że lubią tu przychodzić, bo ludzie nie zwracają tu na nich uwagi. Nikt do nich nie podchodzi, nikt nie prosi ich o selfie - dodaje właściciel lokalu,  Andre Claassen. 

Jak donosi magazyn to ulubiony lokal książęcej pary, a dla George'a, Charlotte i Louisa odskocznia od ustalonego, pałacowego rytmu dnia. Tylko spójrzcie na ten lokal! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fancy a late afternoon drink in the prettiest beer garden in Berkshire?#beergarden#pubsofinstagram#views#countryside#berkshire

Post udostępniony przez The Old Boot Inn (@oldbootinnstanforddingley)

 

Księżna Kate często zabiera dzieci na różnego rodzaju wydarzenia

Książę George i księżniczka Charlotte, księżna Kate z Louisem kibicują Williamowi na meczu polo
East News

Księżna Kate i książę William 

Księżna Kate i książę William piją piwo podczas Dnia św. Patryka w Londynie
East News

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01