East News

Na jaw wyszła treść tajemniczego listu! Królowa Elżbieta dostała go po śmierci księżnej Diany

East News

 

Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta nie przepadała za księżną Dianą. Kiedy jej synowa żyła, często dochodziło między nimi do spięć. Podobno to książę Filip częściej stawał w obronie Lady Di. Nawet wtedy, kiedy jego syn zdradzał swoją małżonkę. 

Zobacz także: Na jaw wyszła niepublikowana dotąd treść listów księcia Filipa do księżnej Diany

 

List do królowej Elżbiety po śmierci Diany

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło 31 sierpnia 1997 roku. Tragedią żył wtedy cały świat. Choć księżna oficjalnie nie była już wtedy żoną księcia Karola, królowa Elżbieta zdobyła się na piękny gest. Teściowa Lady Di wyprawiła jej królewski pogrzeb. Było to wyjątkowe, ponieważ według protokołu takie pożegnanie zarezerowane jest tylko i wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Ten wyjątkowy gest wzruszył między innymi siostrę królowej Elżbiety, która postanowiła napisać do niej list.

Moja kochana, to cudowne, jak zaaranżowałaś życie nas wszystkich po wypadku i sprawiłaś, że stało się łatwiejsze do zniesienia dla tych dwóch biednych chłopców. Byłaś po prostu wspaniała - napisała Małgorzata w liście, którego treść ujawniono w dokumencie "The Royal House of Windsor".

Wy też uważacie, że królowa Elżbieta postąpiła we właściwy sposób? A może według was taki pogrzeb nie należał się księżnej Dianie?

POLECAMY: Szokujące wyznanie księżnej Camilli o mężu. Rozwodzą się, bo książę Karol jest gejem?!

 

Księżna Diana nie miała łatwego życia

Księżna Diana, książę Karol, książę William w dzieciństwie
East News

 

Obie panie nie darzyły się sympatią

królowa Elżbieta II, księżna Diana
East News

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48