Reklama

Święta u królowej Elżbiety II z pewnością muszą być wyjątkowe! Nie tylko ze względu na 20-metrową jodłę, która przyozdobiona dekoracjami pamiętającymi czasy Jerzego IV stoi w holu głównym, ale głównie z powodu możliwości spotkania się z bliskimi. Od kilku miesięcy mówi się, że w rodzinie królewskiej pełno jest konfliktów. Jednak, gdy przychodzi do dzielenia się opłatkiem, wszyscy o nich zapominają. Tegoroczna impreza przedświąteczna odbyła się jednak bez żony księcia Karola, księżnej Camilli! Wiemy, dlaczego.

Księżnej Camilli nie było u królowej

Od kilku lat mówi się, że Elżbieta II nie lubi się z księżną Camillą. Ponoć wolała pierwszą żonę Karola, księżną Dianę, choć nigdy się do tego nie przyznała. Gdy kilka dni temu w Pałacu odbyła się impreza z okazji świąt wszyscy zaczęli się zastanawiać, dlaczego Camilla nie uczestniczyła w wydarzeniu.

Jak się okazuje, księżna Kornwalii dostała zaproszenie do Pałacu, jednak nie mogła z niego skorzystać. Camilla nie przybyła na uroczystość do królowej, ponieważ dopadł ją wirus grypy! Informację potwierdziła rzeczniczka prasowa Clarence House. Księżna została w domu. Choroba również uniemożliwiła jej pojawienie się na zawodach jeździeckich Olympia Horse Show, które miały miejsce tego samego dnia.

Zobacz także

Uroczystość u królowej przebiegła ponoć bezkonfliktowo. Uwaga skupiła się na ciężarnej Meghan Markle, która tak samo, jak Kate zdecydowała się ponownie założyć tę samą kreację.

Zobacz też: Jak się czuje królowa Elżbieta II? Mamy jej nowe zdjęcia!

Czy po wielu latach królowa w końcu zaakceptowała Camillę?

EastNews

Reklama

Mówi się, że królowa wolała pierwszą żonę Karola, Dianę

East News
Reklama
Reklama
Reklama