Joanna Krupa pod studiem DDTVN
1/4
Joanna Krupa pod studiem DDTVN

 

W minioną sobotę, Joanna Krupa wyszła za mąż, za producenta Douglasa Nunesa! Jej ślub wzbudził wiele emocji wśród polskich fanów, począwszy od hucznego wieczoru panieńskiego, skończywszy na gościnnym występie Joanny Jabłczyńskiej. Właśnie to oburzyło polskich kapłanów!

 

Księża OBURZENI ślubem Krupy!

 

Ślub Krupy spokojnie można zaliczyć do tych bardziej nowoczesnych. W krakowskim kościele pojawił się chór, śpiewający piosenką zespołu The Beatels "All You Need Is Love". To właśnie stało się powodem fali krytyki jaka spadła na modelkę i kapłana odprawiającego nabożeństwo!

Obejrzałem przed chwilą filmik z KOŚCIOŁA ze ślubu pani Krupy. Czy księżom stało się obojętne to, co wyprawia się na LITURGII? Czy my księża tracimy wiarę, że Msza Święta to Golgota? Co się dzieje, że niektórzy z nas uprawiają show zamiast Adoracji Boga? - napisał ksiądz Daniel Wachowiak.

To jedna z niewielu wypowiedzi. Pozostałe są zdecydowanie mocniejsze! Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Zobacz: Janachowska ostro skrytykowała ślubną kreację Meghan Markle. A jak oceniła równie prostą suknię ślubną Krupy?

 

2/4
Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram

 

W rozmowie z serwisem naTemat, czytamy:

Kościół nie jest od wykonywania piosenek skocznych i zabawnych. Niech idą na salę, niech się bawią do białego rana, niech sobie pośpiewają potańczą, ale nie w kościele. Tu nie można takich rzeczy robić - skomentował ksiądz Andrzej Banasiuk.

Dwa lata temu biskup włocławski mocno zwracał uwagę na wykonywanie niereligijnych utworów w kościołach:

Nie życzę sobie, aby z mojego Kościoła robiono celebrycką scenę, a kapłan, który powinien pilnować, aby w tym miejscu wszyscy zachowali się godnie, przyklaskiwał tej głupiej nowomodzie.

Jednak pośród głosów krytyki pojawiają się opinie broniące Joanny. Jej mąż bowiem jest protestantem, wiec wykonanie takiej, a nie innej piosenki w najważniejszym momencie ceremonii, było po prostu wyrazem szacunku w jego stronę:

Z tego co wiem, to pan mąż jest protestantem, więc to uszanowanie jego tradycji, a nie wielki skandal. W Afryce w czasie Mszy się tańczy, o też coś złego? Chyba nie rozumiem ciśnienia. W polskich kościołach też nie śpiewa się tylko katolickich piosenek na ślubach. Byle na chwałę Bożą.

Po której stronie jesteście? Uważacie, że kapłani mają rację, czy najważniejsze jest by para młoda była usatysfakcjonowana?

 

3/4
Edyta Górniak, Joanna Krupa
East News

Wiele kontrowersji wzbudziła także nieobecność jej przyjaciółki Edyty Górniak, która jak już wiemy pracowała wtedy na planie nowego klipu. Sytuacja ta jednak nie wpłynęła negatywnie na ich relację i gwiazdy nadal pozostają w przyjaznych stosunkach. 

4/4
Joanna Krupa w przebraniu halloweenowym
East News

 

Joanna nigdy nie ulegała kanonom. Lubi się wyróżniać, a przy tym być dumna i w pełni zadowolona ze swoich poczynań. 

Podejrzewamy także, że modelka nawet nie przejmie się krytyką jaką na nią spadła, bo radość jaka od niej biła podczas ceremonii i jaka prawdopodobnie trwa aktualnie, wszystko jej rekompensuje!

 

Więcej na temat Joanna Krupa śluby gwiazd