Księżna Kate i książę William z dziećmi
Instagram

Książę William przegapił pierwsze urodziny Louisa! Jak to możliwe?!

Księżna Kate i książę William z dziećmi
Instagram

23 kwietnia książę Louis skończył roczek. Z tej okazji Pałac Kensington udostępnił jego najnowsze zdjęcia. Co ciekawe, urocze portrety zrobiła sama księżna Kate. W ten sposób chciała uczcić urodziny swojego najmłodszego dziecka.

Niestety, w tym wyjątkowym dniu zabrakło księcia Williama. Dlaczego nie świętował ze swoimi bliskimi urodzin Louisa?

Książę William przegapił urodziny księcia Louisa

Książę Louis to najmłodszy syn Kate i Williama. Książęca para rzadko pokazuje chłopca. Ostatnie oficjalne zdjęcia (nie licząc tych najnowszych zrobionych przez Kate Middleton) pochodzą z lipca 2018 roku. Wtedy też Louis przyjął chrzest. Towarzyszyli mu jego najbliżsi. Niestety, podczas pierwszych urodzin było inaczej. Książę Louis musiał świętować je bez swojego tatusia...

Zobacz także: Książę Louis skończył roczek, księżna Kate zrobiła mu z tej okazji wyjątkowe zdjęcia!

Książę William z bólem serca wyjechał w tym czasie do Nowej Zelandii. Ojciec Louisa musiał bowiem wypełniać swoje obowiązki. Książę William odwiedził ten zakątek świata w związku z zamachami na meczety Masdżid Al-Nur i Masdżid Linwood w Christchurch, do których doszło 15 marca 2019 roku. Wnuczek królowej Elżbiety spotkał się z rodzinami ofiar oraz z ratownikami, którzy w tamtym czasie nieśli pomoc poszkodowanym. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy książę William opuszcza ważną rodzinną uroczystość przez służbowe obowiązki. Księżna Kate również musiała świętować swoje ostatnie urodziny bez małżonka. Myślicie, że jest jej przykro? A może rozumie, że jej mąż pełni ważne obowiązki?

Książę Louis skończył roczek

Zdjęcia z okazji 1. urodzin księcia Louisa
East News

William z pewnością żałował, że nie może być w tym dniu z rodziną

East News

 

Więcej na temat Książę William
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51