Książę Karol w szarym garniturze

Wielka intryga przeciwko księżnej Kate i jej rodzicom! Książę Karol jest za to odpowiedzialny!

Książę Karol w szarym garniturze

Książę Karol uknuł intrygę przeciwko rodzicom Kate Middleton! Teść księżnej Kate zamierza walczyć o wnuki, ponieważ uważa, że spędza za nimi za mało czasu. Właśnie dlatego książę Karol postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. W zagranicznej prasie aż huczy od plotek, że ojciec księcia Williama jest zazdrosny o to, że mały George i księżniczka Charlotte mają tak doskonały kontakt z rodzicami Kate Middleton. 

Książę Karol postanowił dłużej nie zwlekać i robi wszystko, aby Middletonowie spędzali jak najmniej czasu z wnukami. Między innymi nie zaprasza ich na ważne, rodzinne wydarzenia. Teraz rodzice księżnej Kate muszę zmierzyć się z kolejną kłodą rzuconą im pod nogi. Mianowicie teść Kate zaprosił ją, księcia Williama i wnuki do swojego zamku, ale zabraknie tam miejsca dla Carole i Michael'a. Mama księżnej jest podobno bardzo rozczarowana tym faktem.

Jest zdruzgotana. Wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła, to być dobrą matką i babcią, a nie drażnić kogokolwiek swoim zachowaniem - dodał przyjaciel rodziny. 

To już nie pierwsza plotka na temat tego, że książę Karol źle znosi dobre relacje wnuków z drugimi dziadkami. Myślicie, że konflikt ucichnie?

 

Zobacz: Trzecie urodziny księcia George'a! Jak się bawił, jakie dostał prezenty i jak wyglądał - sprawdźcie​

 

Książę Karol uknuł intrygę przeciwko rodzicom Kate Middleton

All-ONS_1459994-Ksiaze_Karol.jpg

Zdaniem księcia Karola dzieci księżnej spędzają za dużo czasu z jej rodzicami

księżna Kate
East News

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33