Party Stories
East News
Newsy

Książę Karol opowiedział o swojej walce z koronawirusem! Jak wyglądał u niego przebieg choroby?

Pod koniec marca media obiegła informacja, że książę Karol zaraził się koronawirusem. Na szczęście brytyjskiemu następcy tronu udało się pokonać chorobę, a teraz zdecydował się opowiedzieć o jej przebiegu.

Takich wywiadów książę Karol udziela niezwykle rzadko. Zobaczcie zatem jak z koronawirusem walczył syn królowej Elżbiety II

Zobacz także: Książę William i Elżbieta II martwią się o Harry’ego! Co złego dzieje się w Los Angeles?

Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Książę Karol o walce z koronawirusem: "Miałem dużo szczęścia"

Wiadomość o zakażeniu koronawirusem przez księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej i media na świecie. Monarcha ma już 71 lat i z tego względu znajdował się w grupie ryzyka. Covid-19 jest bowiem szczególnie niebezpieczny dla osób starszych. Do tego pojawił się również niepokój o królową Elżbietę II, która widziała się z synem niedługo przed wykryciem u niego koronawirusa. Na szczęście u monarchini nie wykryto groźnej choroby. 

Książę Karol zdecydował się na specjalny wywiad dla Sky News, w którym opowiedział o przebiegu swojej choroby. Okazało się, że monarcha przeszedł ją dość łagodnie i - jak sam stwierdził - miał naprawdę dużo szczęścia.

Doskonale rozumie też co przeżywają ludzie zarażeni Sars-CoV-2 i solidaryzuje się z tymi, którzy stracili najbliższych.

Miałem dużo szczęścia, ponieważ w moim przypadku zakażenie przebiegało dość lekko. Jednak zachorowałem i jestem w pełni świadomy tego, co przechodzą ludzie mający koronawirusa. [...] Jestem szczególnie blisko osób, które w wyniku choroby straciły tych, których kochali. Na domiar złego nie mogli się nawet z nimi skontaktować przed śmiercią. To jest dla mnie najbardziej przerażająca rzecz. Jednak mam nadzieję, że uda mi się znaleźć wyjście z tej sytuacji. Nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo solidaryzuję się teraz z ludźmi, którzy zmagają się z koronawirusem w tych trudnych czasach - powiedział książę Karol w wywiadzie dla Sky News.

Książę Karol na pewno mógł liczyć na opiekę najlepszych specjalistów, którzy zrobili wszystko, by monarcha jak najszybciej powrócił do zdrowia. Cieszymy się, że brytyjski następca tronu jest już w dobrej formie, a wszystkie złe chwile są już za nim. Jak widać nawet pomimo zastosowania wszelkich środków ostrożności, koronawirusem może zarazić się naprawdę każdy. 

Książę Karol ma koronawirusa

Kiedy tylko do mediów dotarła wiadomość o zakażeniu koronawirusem przez księcia Karola, fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli martwić się o królową Elżbietę II, która widziała się z synem kilka dni wcześniej. Na szczęście monarchini cieszy się zdrowiem i nie zakaziła się groźnym wirusem.

Książę Karol i królowa Elżbieta II
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta mogła zostać zarażona koronawirusem przez księcia Karola?! Pałac wydał oświadczenie!
W związku z zakażeniem koronawirusem przez księcia Karola, Pałac Buckingham poinformował, jak czuje się królowa Elżbieta II. Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25 marca - książę Karol jest zarażony koronawirusem! Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, na szczęście stan następcy tronu jest dobry. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy w tej sytuacji królowa Elżbieta II jest bezpieczna. Jak czuje się monarchini? Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie. Zobacz także:  Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?! Pałac Bukingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety II  Informacja zakażeniu księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, następca tronu ma już 71 lat, przez co znajduje się w grupie ryzyka i może ciężej przechodzić chorobę. Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, stan księcia Karola jest dobry. Jednak największym powodem do zmartwień jest to, czy królowa Elżbieta II jest bezpieczna! Szybko pojawiły się pytania, kiedy monarchini po raz ostatni kontaktowała się z synem i czy mogła zarazić się koronawirusem.  W związku z wieloma wątpliwościami i pytaniami, pałac Buckingham postanowił wystosować oświadczenie w tej sprawie: Jej Wysokość Królowa cieszy się dobrym zdrowiem.  Ostatni raz widziała się z księciem Walii przelotnie, rankiem 12 marca i przestrzega wszystkich stosownych zaleceń, aby pozostać w dobrej kondycji. Nie będziemy dalej komentować - brzmi oświadczenie pałacu. Czy w takim razie istnieje możliwość, że książę zaraził swoją matkę? Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Daily Mail, lekarze twierdzą, że nie powinno dojść do zakażenia.  Lekarze Karola ostrożnie twierdzą, że nie mógł on zarażać przed 13 marca, jednak jego przelotne spotkanie z matką 12 marca wciąż rodzi poważne pytania. Pałac...

Meghan Markle Archie
Instagram/ Save The Children UK
Newsy
Królowa Elżbieta II może już nie zobaczyć syna Meghan i Harry'ego?! To ogromny cios dla monarchini 

Odkąd Meghan i Harry opuścili Pałac i brytyjską rodzinę królewską, zagraniczne media prześcigają się w kolejnych rewelacjach na temat rzekomych złych stosunków pary z pozostałymi członkami rodu. Tych doniesień na pewno nie uspokoi kolejna wiadomość od brytyjskiej prasy - podobno Meghan i Harry nie przyjadą na rodzinne wakacje do królewskiej posiadłości Balmoral w Szkocji. Podobno nawet niektórzy zastanawiają się, czy królowa Elżbieta II jeszcze kiedykolwiek zobaczy swojego prawnuka, Archiego!  Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Książę Karol opowiedział o swojej walce z koronawirusem! Jak wyglądał u niego przebieg choroby? Królowa Elżbieta II może już nie zobaczyć Archiego?! Nic tak nie rozgrzewa brytyjskich mediów, jak temat Meghan i Harry'ego! Odkąd para opuściła rodzinę królewską, co chwila dowiadujemy się nowych rzeczy, które nie są zbyt przychylne dla małżonków. Jednak para szczęśliwie układa sobie życie w USA i nic nie wskazuje na jakikolwiek kryzys w ich związku, chociaż plotki o rzekomym rozwodzie tej dwójki, pojawiały się już nie raz.  Ale książęca para znów "podpadła" zagranicznym mediom. Jak donosi "Daily Mail", Meghan i Harry odrzucili zaproszenie na coroczne wakacje Windsorów w posiadłości Balmoral w Szkocji i nie spotkają się z bliskimi ze strony księcia. Podobno jest to ogromny cios dla królowej Elżbiety II, która bardzo chciała zobaczyć Archiego. Jak wyjawiła królewska ekspertka Camilla Tominey w rozmowie z "The Telegraph", niektórzy martwią się, że monarchini może już nigdy nie zobaczyć prawnuka!  Królowa prawdopodobnie już zaprosiła Sussexów do Balmoral, jednak jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że zdecydują się na...

East News
Newsy
Książę William zastąpi Królową Elżbietę II w jej obowiązkach! To przełomowa decyzja
Książe William wyręczy swoją babcię w obowiązkach królewskich. Dlaczego?

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał! Książę William zastąpi swoją babcię w pełnieniu obowiązków! Przed młodym księciem jest zatem naprawdę wielkie wyzwanie.  Dlaczego zapadła taka decyzja? Czy to zmiana na dłużej? Sprawdźcie! Zobacz także:  Koronawirus w Polsce, co nas czeka? Jest optymistyczna wizja: "to niedługo się skończy"! Książę William zastąpi Królową Elżbietę II Od pewnego czasu coraz więcej Brytyjczyków martwiło się o królową Elżbietę II . Wszystko za sprawą epidemii koronawirusa , która dotarła też do Wielkiej Brytanii. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli się obawiać, że monarchini może zarazić się groźnym wirusem, co w jej wieku mogło być bardzo ryzykowne. Królowa ma już bowiem 93 lata. Jak wiadomo, Elżbieta II ma do wypełnienia szereg królewskich obowiązków. Często spotyka się też z delegatami z różnych zakątków świata, więc w obecnej sytuacji takie wizyty mogłyby być bardzo niebezpieczne dla 93-letniej monarchini. W związku z tym zapadła przełomowa decyzja. Jak podają brytyjskie media, obowiązki królowej Elżbiety przejmie jej wnuk, książę William! To właśnie William wyręczy swoją babcie w najbliższym czasie. Podobno królowa wyjechała już z Londynu i przebywa na zamku w Windsor. Co prawda początkowo przedstawiciele Pałacu Buckingham zaprzeczali medialnym doniesieniom o ewakuacji królowej, jednak teraz te głosy już się nie pojawiają.  Dlaczego to książę William, a nie jego ojciec - książę Karol przejął obowiązki królowej? Jak wiadomo w przypadku zakażenia koronawirusem on także znajduje się w grupie ryzyka, bowiem ma już 71 lat. Nic więc dziwnego, że pałac nie chce ryzykować także jego zdrowia. My zaś jesteśmy przekonani,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner