Meghan Markle, książę Harry przytulają się do siebie
East News

Książę Harry mówi o ciąży Meghan Markle! Nie potrafi ukryć wzruszenia

Meghan Markle, książę Harry przytulają się do siebie
East News

Dokładnie w październiku minionego roku Meghan Markle i książę Harry ogłosili światu, że spodziewają się dziecka. Wszyscy ci, którzy śledzą losy książęcej pary, z pewnością pamiętają, jak duże emocje wywołała ta wiadomość. Potem każdy krok pary był bacznie obserwowany i wszyscy próbowali dojrzeć ciążowy brzuszek żony Harry'ego. Do tej pory jednak książęca para nie wyjawiła, jak wyglądało jej życie zanim ogłosiła radosną nowinę, ale już wiedziała o ciąży. Teraz Harry postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Empik Foto promocje to świetna okazja, aby stworzyć fotoksiążkę ze wzruszającymi ujęciami z sesji ciążowej.

Książę Harry o ciąży Meghan Markle

Książę Harry pojawił się na WellChild Awards, czyli na wydarzeniu, w którym stara się uczestniczyć co rok. Teraz po raz pierwszy wystąpił w roli ojca, więc nie ukrywał, że całkowicie zmieniła mu się perspektywa. Stojąc na scenie zaczął również wspominać czas sprzed roku, gdy już wiedział o ciąży Meghan, ale jeszcze nie podzielił się tą nowiną ze światem. Nie potrafił pohamować swoich łez!

W zeszłym roku, kiedy byłem tu z żoną, wiedzieliśmy, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka - wówczas nikt inny tego nie wiedział oprócz nas - i pamiętam… - powiedział Harry, zanim głos mu się załamał, a łzy napłynęły mu do oczu.

Zobaczcie ten wzruszający moment:

 

 

To ewidentny dowód - Harry jest bardzo wrażliwy i wciąż żywe są w nim emocje z pierwszych tygodni ciąży jego żony, gdy już wiedział, że niebawem zostanie tatą. Taki mąż i ojciec to skarb! 

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego przyszło na świat 6 maja

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

W październiku 2018 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka 

Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48