Książę Harry i Pippa Middleton podczas ślubu Williama i Kate
East News

Książę Harry i Pippa Middleton mieli romans?

Książę Harry i Pippa Middleton podczas ślubu Williama i Kate
East News

 

Podczas ślubu Williama i Kate, który odbył się 29 kwietnia 2011 roku w Londynie, oczy całego świata zwrócone były nie tylko na parę młodą, ale też na ich świadków - księcia Harry'ego i Pippę Middleton. W prasie spekulowano, że między nimi zaiskrzyło! Czy naprawdę tak było? W książce „Harry. Biografia” Katie Nicholl pojawiły się nowe informacje na ten temat!

 

Książę Harry i Pippa Middleton - co ich łączyło?

Kilka miesięcy przed ślubem Williama i Kate, Harry po raz kolejny rozstał się z Chelsy Davy. Jego była skończyła studia w Anglii i postanowiła wrócić do Afryki. Jednak przed samym ślubem Harry postanowił poprosić Chelsy o to, żeby towarzyszyła mu podczas uroczystości. Chelsy się zgodziła, bo nie chciała przegapić takiego wydarzenia.

Harry jednak podczas ślubu, jak i przed nim, spędzał sporo czasu z Pippą. Dzień przed ślubem imprezowali razem!

„Podczas gdy jego brat przezornie położył się wcześniej spać, Harry wraz z Middletonami udał się do pobliskiego Goring Hotel na przedślubne świętowanie. Kiedy się zjawił, przyjęcie już trwało, on zaś wyszedł jako ostatni, o trzeciej nad ranem. Zrobił to w wielkim stylu − zeskoczył z balkonu i z papierosem w dłoni przemknął tajnym wyjściem przez ogród do pałacu Buckingham", czytamy w książce "Harry. Biografia”. 

 

Z kolei po weselu, gdy uroczystości w pałacu dobiegły końca, Harry wraz z Pippą i Chelsy udał się na afterparty do Goring, gdzie impreza trwała do białego rana. Czy między Harrym a Pippą rzeczywiście zaiskrzyło?

„Harry szarmancko poprowadził ją przez kościół, co rusz na nią zerkał i prawił komplementy. Faktycznie wyglądała szałowo i dzięki roli, jaką odegrała na ślubie, oraz swej obcisłej białej kreacji z dnia na dzień stała się światową sensacją. Harry jednak błyskawicznie pozbawił wszystkich złudzeń. „Pippa? Ha! Nie, chwilowo z nikim się nie spotykam, jestem w stu procentach wolny”, powiedział Harry kilka tygodni po ślubie. 

Obecnie Pippa jest już mężatką i spodziewa się dziecka, a Harry od kilku miesięcy jest mężem Meghan Markle.

 

Zobacz: Księżna Kate udziela rad ciężarnej siostrze. Dzięki temu Pippa robi tę jedną ważną rzecz!

 

Czy tych dwoje waszym zdaniem pasowało do siebie? 

Książę Harry i Pippa Middleton na ślubie Williama i Kate
East News

Harry był świadkiem na ślubie Williama i Kate

Ślub Williama i Kate w Londynie
East News

Więcej na temat Pippa Middleton Książę Harry
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27