Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Natalia Siwiec, Damian Gorawski, Krzysztof Stanowski
East News
Newsy

Stanowski OSTRO o Natalii Siwiec i jej związku z piłkarzem: "Upolowała i goliła Gorawskiego. Stracił dom na jej rzecz"

Dziennikarz ujawnia kulisy dawnego związku modelki.

Znany dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski w mocnych słowach wypowiedział się na temat dawnego związku Natalii Siwiec z Damianem Gorawskim. Celebrytka i piłkarz byli parą dziesięć lat temu. Ich związek rozpadł się. W jakim kontekście Stanowski wspominał ich relację? Znany dziennikarz sportowy udzielił wywiadu, w którym opowiedział o zarobkach piłkarzy. Stanowski zdradził, że wielu z nich u szczytu swojej kariery zarabia wielkie pieniądze, lecz niewielu udaje się je sensownie zainwestować na przyszłość. Większość wiedzie krótkie życie w luksusie, a następnie muszą zderzyć się z przykrą rzeczywistością. Piłkarze chętnie wydają na markowe ubrania, egzotyczne wycieczki i... swoje partnerki. To właśnie ten ostatni czynnik, zdaniem Stanowskiego, może być powodem utraty majątków wielu z nich.

Lewandowski i Glik są spokojni i poukładani, takie mają partnerki. Błaszczykowski jest w cieniu, jego partnerka też nie bryluje. Ale są odwrotne przypadki i tych jest zdecydowanie więcej. Tak jak w przypadku tzw. stajni szczecińskiej, czyli pięciu-sześciu dziewczyn (wśród nich była Natalia Siwiec), które upolowały i goliły polskich piłkarzy, takich jak Macieja Żurawskiego i Damiana Gorawskiego. Tylko w celu wydojenia ich do samego końca. Gorawski stracił dom na rzecz Natalii Siwiec - powiedział Krzysztof Stanowski w wywiadzie dla portalu innpoland.pl.

Dziennikarz zdradził, że losy wielu piłkarzy wyglądają podobnie.

Praca piłkarza to ciągłe zmiany klubów, a więc ciągłe przeprowadzki. Żona czy partnerka najczęściej nie pracuje, tylko zajmuje się dziećmi. Kiedy kończy się kariera piłkarza, a trwa z reguły nie dłużej niż 15 lat, to mamy już dwójkę bezrobotnych, bez doświadczenia w CV, bez pomysłu na dalsze życie, mających na utrzymaniu dzieci. Mówi się, że piłkarz do 35. roku życia musi zarobić na resztę życia. Mało który piłkarz jest w stanie to uczynić. Pieniądze rozpływają się momentalnie. Smutny jest widok tych piłkarzy po latach. Często nie mają, co ze sobą zrobić, zaczyna się piwko i to nie jedno. Dalej wszystko toczy się prosto. Rozwód, upadek. Czasem ciężko jest patrzeć na tych piłkarzy po latach, gdy pamiętało się ich jako supersportowców, a tu, mówiąc szczerze: dziadują. Kiedyś bawili się życiem i szastali forsą. Jednemu odcięli prąd w mieszkaniu, inny narobił długów i nie odbiera telefonów.

Uważacie, że Stanowski przesadził?

 

Zobacz też: Co Natalia Siwiec radzi słynnej już "Miss z suwakiem" z Euro 2016? WIDEO.

 

Natalia Siwiec i Damian Gorawski kiedyś byli parą.

Natalia Siwiec, Damian Gorawski
East News

Dziennikarz Krzysztof Stanowski w ostrych słowach podsumował ich związek. Co na to Natalia?

Krzysztof Stanowski
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Siwiec w drogiej stylizacji na ulicach Warszawy
Newsy
Natalia Siwiec nie chce być Miss Euro?! Już wróciła do Polski! Zobaczcie jej look za 10 tys. złotych
Natalia Siwiec nie chce być Miss Euro?! Już wróciła do Polski! Zobaczcie jej look za 10 tys. złotych
Natalia Siwiec
Instagram
Newsy
Natalia Siwiec wypoczywa na Ibizie! Zobacz luksusowe wakacje modelki ZDJĘCIA
Natalia Siwiec wypoczywa na Ibizie! Zobacz luksusowe wakacje modelki ZDJĘCIA
Natalia Siwiec skomentowała oskarżenia Krzysztofa Stanowskiego
East News/Instagram
Newsy
Dziennikarz zarzucił Siwiec, że "upolowała i wydoiła" Gorawskiego. Teraz modelka odpowiada na jego ostre słowa!
Sprawa skończy się w sądzie?

Natalia Siwiec skomentowała wypowiedź Krzysztofa Stanowskiego ! Dziennikarz sportowy w jednym z wywiadów skomentował m.in. związek modelki z Damianem Gorawskim. Stanowski oskarżył Natalię Siwiec, o to, że to przez nią piłkarz stracił dom. Według dziennikarza Miss Euro 2012 miała należeć do tzw. stajni szczecińskiej, czyli do grupy dziewczyn, które spotykały się z zamożnymi sportowcami. T ak jak w przypadku tzw. stajni szczecińskiej, czyli pięciu-sześciu dziewczyn (wśród nich była Natalia Siwiec), które upolowały i goliły polskich piłkarzy, takich jak Macieja Żurawskiego i Damiana Gorawskiego. Tylko w celu wydojenia ich do samego końca. Gorawski stracił dom na rzecz Natalii Siwiec - powiedział Krzysztof Stanowski w wywiadzie dla portalu innpoland.pl. Ostra wypowiedź Stanowskiego dotarła już do Natalii Siwiec, która od kilku dni wypoczywa na Ibizie . O doniesieniach prasowych poinformowały ją fanki na Instagramie. Oburzona modelka skomentowała oskarżenia dziennikarza. Co napisała? Masakra. Nie wiem skąd ludzie biorą takie historie ,ale to nie fair i będę z tym walczyć !!! - napisała na swoim profilu. Wygląda więc na to, że Natalia Siwiec zamierza walczyć z Krzysztofem Stanowskim. Myślicie, że dziennikarz będzie musiał przeprosić modelkę za swoje oskarżenia?   Zobacz także: Maciej Szczęsny ostro krytykuje Dodę i Natalię Siwiec! Co powiedział o nich ojciec Wojtka?   Natalia Siwiec skomentowała wypowiedź dziennikarza. Natalia Siwiec spotykała się z Damianem Gorawskim.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner