Natalia Siwiec, Damian Gorawski, Krzysztof Stanowski
East News

Stanowski OSTRO o Natalii Siwiec i jej związku z piłkarzem: "Upolowała i goliła Gorawskiego. Stracił dom na jej rzecz"

Natalia Siwiec, Damian Gorawski, Krzysztof Stanowski
East News

Znany dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski w mocnych słowach wypowiedział się na temat dawnego związku Natalii Siwiec z Damianem Gorawskim. Celebrytka i piłkarz byli parą dziesięć lat temu. Ich związek rozpadł się. W jakim kontekście Stanowski wspominał ich relację? Znany dziennikarz sportowy udzielił wywiadu, w którym opowiedział o zarobkach piłkarzy. Stanowski zdradził, że wielu z nich u szczytu swojej kariery zarabia wielkie pieniądze, lecz niewielu udaje się je sensownie zainwestować na przyszłość. Większość wiedzie krótkie życie w luksusie, a następnie muszą zderzyć się z przykrą rzeczywistością. Piłkarze chętnie wydają na markowe ubrania, egzotyczne wycieczki i... swoje partnerki. To właśnie ten ostatni czynnik, zdaniem Stanowskiego, może być powodem utraty majątków wielu z nich.

Lewandowski i Glik są spokojni i poukładani, takie mają partnerki. Błaszczykowski jest w cieniu, jego partnerka też nie bryluje. Ale są odwrotne przypadki i tych jest zdecydowanie więcej. Tak jak w przypadku tzw. stajni szczecińskiej, czyli pięciu-sześciu dziewczyn (wśród nich była Natalia Siwiec), które upolowały i goliły polskich piłkarzy, takich jak Macieja Żurawskiego i Damiana Gorawskiego. Tylko w celu wydojenia ich do samego końca. Gorawski stracił dom na rzecz Natalii Siwiec - powiedział Krzysztof Stanowski w wywiadzie dla portalu innpoland.pl.

Dziennikarz zdradził, że losy wielu piłkarzy wyglądają podobnie.

Praca piłkarza to ciągłe zmiany klubów, a więc ciągłe przeprowadzki. Żona czy partnerka najczęściej nie pracuje, tylko zajmuje się dziećmi. Kiedy kończy się kariera piłkarza, a trwa z reguły nie dłużej niż 15 lat, to mamy już dwójkę bezrobotnych, bez doświadczenia w CV, bez pomysłu na dalsze życie, mających na utrzymaniu dzieci. Mówi się, że piłkarz do 35. roku życia musi zarobić na resztę życia. Mało który piłkarz jest w stanie to uczynić. Pieniądze rozpływają się momentalnie. Smutny jest widok tych piłkarzy po latach. Często nie mają, co ze sobą zrobić, zaczyna się piwko i to nie jedno. Dalej wszystko toczy się prosto. Rozwód, upadek. Czasem ciężko jest patrzeć na tych piłkarzy po latach, gdy pamiętało się ich jako supersportowców, a tu, mówiąc szczerze: dziadują. Kiedyś bawili się życiem i szastali forsą. Jednemu odcięli prąd w mieszkaniu, inny narobił długów i nie odbiera telefonów.

Uważacie, że Stanowski przesadził?

 

Zobacz też: Co Natalia Siwiec radzi słynnej już "Miss z suwakiem" z Euro 2016? WIDEO.

 

Natalia Siwiec i Damian Gorawski kiedyś byli parą.

Natalia Siwiec, Damian Gorawski
East News

Dziennikarz Krzysztof Stanowski w ostrych słowach podsumował ich związek. Co na to Natalia?

Krzysztof Stanowski
East News

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33