Wielki krokami zbliża się ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Uroczystość najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, przez co wiadomo, że większość rzeczy jest już przygotowana w najdrobniejszych szczegółach. Na uwagę zasługuje m.in. garnitur muzyka, o którym wcześniej wypowiadała się Izabela Janachowska. Co mówiła?

Reklama

Ślubne kreacje Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej

Już niebawem Krzysztof Skiba stanie na ślubnym kobiercu z Karoliną Kempińską. Para już od wielu tygodni planuje wymarzoną ceremonię i kolejnymi szczegółami przygotowań dzieli się w mediach. Wiadomo, że zakochanych dzieli 26-letnia różnica wieku, poza tym oboje lubią nieco rockowy wizerunek, dlatego wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądać ich uroczystość. Wiadomo jednak, że nie zabraknie klasycznych elementów. Panna młoda ma na przykład kupioną skromną suknię ślubną z niewielkim dekoltem, którą wybierała z mamą. Gdy ją przymierzyła, od razu wiedziała, że to ta. Co jeszcze zdradziła?

- Ja chcę taki skromy ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam. Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę - powiedziała Karolina Kempińska w rozmowie z "Pomponikiem".

Instagram @karokempi

Zobacz także: Narzeczona Krzysztofa Skiby o reakcji rodziców na zaręczyny. "Średnio im się podobało"

Wielu internautów było ciekawych, na jaki strój zdecyduje się Krzysztof Skiba. Nie od dziś wiadomo bowiem, że artysta kocha koszulki z czaszkami czy wyrazistymi nadrukami, trampki oraz czapki z daszkiem. Ponadto niedawno Izabela Janachowska w rozmowie z "Faktem" powiedziała, że członkowi zespołu Big Cyc będzie trudno znaleźć idealny garnitur ze względu na jego sylwetkę.

- Zobaczymy, ciekawa jestem, jak on sam się wystylizuje, bo Skiba nie ma najłatwiejszej sylwetki. Znalezienie odpowiedniej stylizacji dla niego jest bardzo trudne. Mogę powiedzieć, że na podstawie doświadczenia, które zdobyłam w moim programie, łatwiej się ubiera panny młode ponad miarę niż panów młodych - stwierdziła bezceremonialnie.

Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Krzysztof Skiba pokazał zdjęcie z partnerką na plaży. Fani zachwyceni: "Pięknie wyglądacie"

Zobacz także

Możliwe, że Izabela Janachowska jest teraz zdumiona. Wszystko dlatego, że Krzysztof Skiba przeszedł prawdziwą metamorfozę przed ślubem i schudł aż 10 kilogramów. Kupił garnitur na początku sierpnia, czym z chęcią pochwalił się w sieci. Na fotografii widać, że nie dość, iż znalazł odpowiedni strój, to jeszcze prezentuje się w nim nienagannie. Starania, jakie podjął by poprawić sylwetkę i formę, nie poszły na marne.

- Powiem Wam w tajemnicy... Nigdy bym nie przypuszczał, że w garniaku będę się czuł aż tak dobrze. (...) A może skończyć już z trampkami i rockowymi koszulkami i grać koncerty w garniturze? - pisał na Instagramie.

Reklama

Fani w komentarzach pisali: "Rewelacja", "Ekstra", "Garnitur garniturem... Ale oczy szczęśliwe", "Bądź po prostu sobą - czy to w trampkach, czy w garniturze", "W nowej odsłonie całkiem do twarzy", "Niczym Marlon Brando", "Bardzo elegancko" czy "Jest klasa". Też tak uważacie?

Instagram @karokempi
Reklama
Reklama
Reklama