Celebryci tłumie wybrali się na jedną z imprez branżowych. Na evencie nie mogło zabraknąć sławnego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego i jego ukochanej żony Mai. Para dopiero co świętowała odnowienie przysięgi małżeńskiej, a teraz razem z Krzysiem Juniorem postanowili wybrać się na imprezę. Nie zabrakło czułości.

Reklama

Krzysztof Rutkowski z Mają nie szczędzili sobie czułości na ściance

Krzysztof Rutkowski i Maja mają za sobą intensywny czas. Zakochani w ostatnim czasie odnowili przysięgę małżeńską i przy okazji świętowali komunię syna Krzysia Juniora. Wielka impreza trwała aż trzy dni i małżeństwo na tę okazję nie szczędziło pieniędzy. Pomimo napiętego grafiku para wybrała się do Warszawy, aby uczestniczyć w jednej z imprez branżowych. Oczywiście na evencie nie mogło zabraknąć ich synka Juniora i córki Mai z poprzedniego związku - Kai. Pomimo obecności fotografów para na ściance nie szczędziła sobie czułości. Słodcy?

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski,
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maja i Krzysztof Rutkowscy na imprezę postanowili ubrać się w podobne kreacje w pastelowym odcieniu i nie zapomnieli o drogich dodatkach, a detektyw nie rozstawał się z okularami. Podczas pozowania na ściance niespodziewanie Rutkowscy postanowili okazać sobie czułości. Krzysztof Rutkowski jak zwykle miał na sobie garnitur, z kolei Maja Rutkowski postawiła na iście balową kreację do samej ziemi.

Maja i Krzysztof Rutkowski
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

W ostatnim czasie media żyły komunią Krzysztofa Rutkowskiego Juniora, bowiem detektyw nie szczędził na syna pieniędzy:

Kosztowała mniej więcej pół miliona złotych. To pełne koszty tej imprezy. Z samochodami i z tym wszystkim, co towarzyszyło tej komunii. To jest wysoka kwota
powiedział.

Chłopiec dostał od rodziców dwa samochody. Pierwsze auto, jakie dostał 10-latek, to elektryk o wartości 37 tysięcy złotych. Drugie auto, BMW E36, wyceniane jest na prawie 200 tysięcy złotych. Co prawda Maja Rutkowski była przeciwna kupnie droższego samochodu i o wszystkim dowiedziała się po fakcie:

Zobacz także
Mama nie chciała BMW tak? Powiedziała, że to jest niebezpieczne i tata zrobił to tak naprawdę poza plecami. Przeczytałam, jak już tata zdjęcia wysłał. Tak to wyglądało
wspomiała w wywiadzie dla Party.pl

Myślicie, że teraz częściej będzie można zobaczyć rodzinę Rutkowskich na ściance?

Reklama

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski komentuje aferę wokół Dagmary Kaźmierskiej: "Byłem w jej agencji..."

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski,
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama