W połowie września Krzysztof Ibisz powitał na świecie swoje trzecie dziecko i pierwsze z małżeństwa z Joanną Kudzbalską. Prezenter ma już trzech synów: dorosłego już Maksymiliana, nastoletniego Vincenta oraz zaledwie kilkumiesięcznego Borysa. Gwiazdor nie ukrywa, że marzy mu się jeszcze córka. W najnowszym wywiadzie dziennikarz stwierdził, że nic nie jest stracone. Będzie kolejna pociecha? Zobaczcie, co powiedział Krzysztof Ibisz!

Reklama

Krzysztof Ibisz o powiększeniu rodziny. Marzy o córce!

Krzysztof Ibisz doczekał się trzech synów z trzech.. Okazuje się, że gwiazdor Polsatu marzy o tym, by mieć jeszcze córkę. Prezenter gościł ostatnio w podcaście Damiana Michałowskiego, gdzie wyznał, że w kwestii powiększenia rodziny ostatnie słowo jeszcze nie zostało powiedziane.

57-letni prowadzący stwierdził, że choć płeć dziecka ostatecznie nie ma żadnego znaczenia, to jednak gdzieś w środku zawsze marzył o córeczce.

- To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest... Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał - przekazał Krzysztof Ibisz.

Instagram @krzysztof_ibisz_official

Zobacz także: Krzysztof Ibisz zdradził nam, jak poznał żonę! Nie wiedział, że wystąpiła w "Top Model"

W rozmowie prezenter mówił także o tym, jak wraz z żoną przeżywali poród ich syna, Borysa. Dziennikarz nie kryje, że moment ten był bardzo wzruszający, a on był zaangażowany w to tak bardzo, że kiedy odpowiada na pytania o te chwile, to mówi o tym, że rodzili obydwoje.

Zobacz także

- Ja uczestniczyłem w porodzie i byłem z Asią cały czas w tym procesie ciąży. I jak ktoś się pyta: "Jak rodziłaś?". To ja mówię: "Jak rodziliśmy". Bardzo podążałem za Asią cały czas - wyznał.

Krzysztof Ibisz wyznał, że poród jego żony był dla niego niesamowitym przeżyciem.

- Emocje, które towarzyszą momentowi porodu, to jest kosmos. Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. To jest absolutna eksplozja! Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją. Nie było dla mnie w życiu większej emocji - przekazał rozemocjonowany.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Krzysztof Ibisz pokazał nagranie z synkiem. "Tata na medal"

Reklama

Od kiedy Borys przyszedł na świat, szczęśliwy Krzysztof Ibisz dzieli się w sieci wieloma wspólnymi chwilami z chłopcem. Czy teraz razem z Joanną Kudzbalską zdecydują się na kolejne dziecko? Jeszcze nie teraz, ale być może już wkrótce podzielą się kolejną, wspaniałą nowiną.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Instagram @krzysztof_ibisz_official
Instagram @krzysztof_ibisz_official
Reklama
Reklama
Reklama