Gwiazdy wspierają Izabelę Janachowską po aferze z Pauliną Smaszcz
EOS
Newsy

Krzysztof Ibisz wspiera Izabelę Janachowską po aferze z Pauliną Smaszcz! "Nie dajcie się rozproszyć!"

Izabela Janachowska odcięła się od burzy, którą wywołała Paulina Smaszcz i skupiła się na rodzinnym urlopie. Otrzymała wsparcie od innych gwiazd, m.in. Krzysztofa Ibisza.

Po głośnym spięciu w mediach Izabela Janachowska postanowiła wrócić do odpoczywania z rodziną. Paulina Smaszcz, która pokusiła się na kilka mało eleganckich uwag na temat ekspertki ślubnej, zakłóciła urlop gwieździe. Ostra przepychanka słowna na razie ucichła, ale sprawą już podobno zajmują się prawnicy. Tymczasem Izabela Janachowska skupiła się na mężu i dziecku, z którymi nadal wypoczywa na Seszelach.

Maciej Kurzajewski komentuje awanturę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej. WYWIAD

Gwiazdy i internauci wspierają Izabelę Janachowską: "Proszę się nie przejmować osobą, która..."

Izabela Janachowska postanowiła, że przestanie komentować zamieszanie z Pauliną Smaszcz. Gwiazda zaczęła chwalić się zdjęciami z urlopu. Ostatnio na jej Instagramie pojawiła się romantyczna fotografia z Krzysztofem Jabłońskim. Ekspertka ślubna dodała też opis, w którym przypomniała, że razem z mężem zawsze się wspierają.

Zobacz także: Fanka Smaszcz drwi z syna Izabeli Janachowskiej. Niebywała reakcja Pauliny

Izabela janachowska
Instagram @izabelajanachowska

Samotnie jesteśmy jedną kroplą. Razem jesteśmy jak ocean — napisała Izabela Janachowska.

Pod wpisem pojawiły się komentarze gwiazd. Odezwał się m.in. Krzysztof Ibisz, który zaapelował do gwiazdy i jej ukochanego, by podczas urlopu nie przejmowali się innymi sprawami. Głos zabrała także Kajra, żona Sławomira.

Izabela janachowska z mężem
Instagram @izabelajanachowska

Miłych wakacji, kochani. I nie dajcie się rozproszyć! Only chill and good vibes — napisał Krzysztof Ibisz.
Najlepiej — dodała Kajra.

Wsparcia Izabeli Janachowskiej udzielili także internauci. Niektórzy wprost odnieśli się do sytuacji z Pauliną Smaszcz i wbili szpile dziennikarce. Co ciekawe, choć ekspertka ślubna nie odpowiedziała na nie, to jednak zostawiła przy nich serduszka.

Krzysztof Ibisz
EOS

Udanych wakacji i proszę się nie przejmować osobą, która za wszelką cenę szuka rozgłosu i poklasu
Lepiej być szczęśliwym tatą-dziadkiem niż samotnym, Iza. Nic tak ludzi nie boli, jak czyjeś szczęście. Psy czekają, a karawana jedzie dalej — czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska reaguje na aferę między Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską!

Myślicie, że to koniec medialnej wojny? Niedawno Paulina Smaszcz wyjaśniła, dlaczego zaatakowała Izabelę Janachowską i Krzysztofa Jabłońskiego.

Paulina Smaszcz
EOS

Maja Hyży ostro komentuje aferę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej
EOS
Newsy
Maja Hyży komentuje aferę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej: "To nie było na miejscu"
Maja Hyży stanęła w obronie Izabeli Janachowskiej, która niedawno popadła w ostry konflikt z Pauliną Smaszcz. "Tak to jest, jak się wchodzi buciorami w czyjeś życie", powiedziała.

Rozmowa z Pauliną Smaszcz w podcaście Anny Zejdler zapoczątkowała ostry spór medialny z Izabelą Janachowską, który może skończyć się nawet w sądzie. Była żona Macieja Kurzajewskiego przy okazji uderzyła także w Iwonę Pavlović. Kolejne osoby ze świata show-biznesu przyznają, że sytuacja zabrnęła za daleko i poziom dyskusji publicznej stał się już bardzo niski. Niedawno głos zabrała Maja Hyży, która postanowiła bronić ekspertki ślubnej. Maja Hyży odnosi się do słów Pauliny Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Iza tyle czasu się starała o dziecko" Po fali krytyki Paulina Smaszcz opublikowała nowy wpis , w którym dała jasno do zrozumienia, że nie czuje, by przekroczyła jakąkolwiek granicę. Jednak to, w jaki sposób wypowiedziała się wcześniej o Izabeli Janachowskiej i jej małżeństwie z Krzysztofem Jabłońskim, wywołało oburzenie w mediach. Niedawno swoim zdaniem na temat tej afery podzieliła się Maja Hyży. - Nie chciałabym się tu wypowiadać i plotkować. Ale tak to jest, jak się wchodzi buciorami w czyjeś życie, nie znając głównej podstawy. Czasami można coś palnąć, nie wiedząc, że możemy kogoś naprawdę mocno zranić. Też miałam kilka takich przypadków. To rzeczywiście nie było na miejscu — powiedziała na łamach serwisu JastrząbPost. Zobacz także:   Tak Paulina Smaszcz spędza czas po głośnej aferze. Tytuł mówi wszystko? Później Maja Hyży , która niedawno sama urodziła czwarte dziecko, stanęła w obronie Izabeli Janachowskiej. Przypomniała, że ekspertka ślubna bardzo długo walczyła, by zostać matką.  - Iza tyle czasu się starała o dziecko. Widać też, że jest przeszczęśliwą mamą i kocha swoje dziecko. Poznałam Izę przy nagrywaniu programów, więc wiem, o czym mówię. Nie ma co się wypowiadać nie na swój temat, jeżeli nie wiemy, jaka jest prawda — dodała Hyży....

Izabela janachowska dziękuje za wsparcie po aferze z Pauliną Smaszcz
EOS / Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Newsy
Izabela Janachowska po aferze z Pauliną Smaszcz zwraca się do fanów! "Dawno czegoś takiego nie doświadczyłam"
Izabela Janachowska zdecydowała się skierować kilka ciepłych słów do swoich fanów po medialnej kłótni z Pauliną Smaszcz. Gwiazda Polsatu nie ukrywa, że poruszył ją ogrom wsparcia, jaki otrzymała!

Izabela Janachowska nadal przebywa na egzotycznych wakacjach, gdzie odpoczywa razem z mężem i synkiem, ale znalazła też czas, aby zwrócić się do internautów, którzy okazali jej ogromne wsparcie po aferze z Pauliną Smaszcz. Izabela Janachowska nie ukrywa, że dawno nie doświadczyła czegoś takiego, a ilość ciepłych i wspierających słów porusza... Izabela Janachowska po aferze z Pauliną Smaszcz kieruje wyjątkowe słowa do fanów! Rajskie wakacje Izabeli Janachowskiej zostały zakłócone, kiedy Paulina Smaszcz wypomniała jej związek z milionerem i powiedziała wprost, że gwiazda Polsatu "strzeliła sobie dziecko z milionerem". Reakcja Izabeli Janachowskiej była natychmiastowa, a ostatecznie w sprawę włączył się również Krzysztof Jabłoński, który powiedział w rozmowie z "Faktem", że sprawą zajmują się prawnicy. Ostatecznie obie strony zaprzestały publicznych oskarżeń, a teraz Izabela Janachowska po rajskim śniadaniu z synkiem w basenie nagrała dla fanów relację z podziękowaniami za ogromne wsparcie, którego skala ją poruszyła: Witam się z wami dzisiaj z ogromnym uśmiechem. (...) Uśmiecham się tak bardzo szeroko, bo jestem po prostu bardzo szczęśliwa. W dużej mierze przez was. W ostatnim czasie dostaję od was tyle dobrej energii, tyle wspaniałych słów, tyle wsparcia, tyle ciepła… Dawno czegoś takiego nie doświadczyłam - powiedziała wprost Izabela Janachowska zwracając się do swoich obserwatorów.  Zobacz także:  Maciej Kurzajewski komentuje awanturę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej. WYWIAD Izabela Janachowska nie ukrywa, że jest szczęśliwa, mając wokół tak wiele osób, które okazały jej wsparcie. Gwiazda Polsatu nie spodziewała się jednak, że otrzyma aż tyle ciepłych słów, za co serdecznie podziękowała: To mnie totalnie napawa...

Paulina Smaszcz nie przeprosi Izabeli Janachowskiej
Damian KLAMKA/TRICOLORS/East News
Newsy
Paulina Smaszcz nie przeprosi Izabeli Janachowskiej i Iwony Pavlović: "Chyba one mnie"
Paulina Smaszcz ostro zareagowała na komentarz fanki, która zasugerowała, że powinna przeprosić Izabelę Janachowską i Iwonę Pavlović.

Konfliktem Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską i Iwoną Pavlović w ostatnim czasie żył cały internet. Chociaż panie wyrzuciły już sobie, co mają sobie wzajemnie do powiedzenia, internauci domagają się kolejnych interakcji. Jedna z fanek napisała byłej żonie Macieja Kurzajewskiego, że powinna "przeprosić panią Izabelę i Iwonę Pavlović":  Chyba one mnie - odpisała dosadnie Paulina Smaszcz.  Będzie kolejna część afery?  Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej i Iwonie Pavlović Po tym, jak Izabela Janachowska i Iwona Pavlović zdecydowały się wypowiedzieć na temat zachowania Pauliny Smaszcz względem Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek, w mediach wybuchła afera. Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Zeidler-Ibisz zapytała: "Co to są za ekspertki?". By chwilę później rzucić kilka gorzkich słów, które skończyły się mocną awanturą.  Panie nie szczędziły sobie naprawdę mocnych uszczypliwości. Paulina Smaszcz zarzuciła Izabeli Janachowskiej, że ta "wyszła za milionera, by strzelić sobie z nim dzidziusia". Prezenterka Polsatu nie wytrzymała i od razu odbiła piłeczkę. "Napisałaś SMS-a: "Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma kolegów?". Jedynie Iwona Pavlović nie zdecydowała się nakręcać spirali a na słowa Pauliny Smaszcz, że "rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci" odpowiedziała, że "to nie jej zmartwienie i ma szczęśliwe życie". Okazuje się jednak, że niektórzy fani domagają się od Pauliny Smaszcz przeprosin dla koleżanek z branży. Dziennikarka nie pozostawiła tego bez komentarza.  Zobacz także:  Paulina Smaszcz wyznała, że jest w związku. Kim jest jej partner? "Rozumie i wspiera" Paulina Smaszcz mimo głośnej afery nie przestaje działać. Właśnie poinformowała, że jedzie na nagranie nowego wywiadu dla TVN,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik