Instagram

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami po 30-tce. Denerwują się późnym rodzicielstwem? 

Instagram

Droga do miłości Pauliny i Krzysztofa w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" była zawiła. Para początkowo nie potrafiła znaleźć ze sobą wspólnego języka. Jednak na koniec eksperymentalnego miesiąca oboje zdecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie i dać sobie szansę. Dziś spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Internauci składają przyszłym rodzicom liczne gratulacje. Krzysztof przyznał, że wraz z Pauliną mają obawy przed zostaniem rodzicami, ale starają się z nimi radzić. Czego najbardziej się obawiają? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła ile przytyła w ciąży! Ciężko uwierzyć...

Paulina i Krzysztof o obawach związanych z rodzicielstwem 

To prawdziwy baby boom wśród uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wczoraj urodził się synek Oliwii i Łukasza z czwartej edycji, Anita i Adrian z trzeciej edycji spodziewają się już drugiego dziecka, a Paulina i Krzysztof z drugiej edycji zostaną rodzicami po raz pierwszy. 

Radosna wiadomość o ciąży Pauliny została bardzo ciepło przyjęta przez internautów, którzy licznie piszą swoje gratulacje pod zdjęciami pary: 

Fajnie, ze wykorzystaliście swoją szansę maksymalnie by stworzyć piękną rodzinę! Serdeczne gratulacje ze względu na "juniora' :)

Krzysztof i Paulina w jednym z wywiadów przyznali, że wciąż starają się pracować nad swoją relacją, żeby było im ze sobą jak najlepiej. Przyznali, że przeszli naprawdę długą drogę, a w początkowych miesiącach Krzysztof wyprowadzał się od żony prawie 20 razy. Dziś spodziewają się dziecka. Oboje są już po 30-tce i nie ukrywają, że mają obawy w związku z rodzicielstwem. 

Nie wiem czy maksymalnie ale pracujemy co dzień aby kochać się bardziej ❤️ i mniej martwić, bądź obawiać czy poradzimy sobie w tym wieku 😋😂 z dzidziusiem, który z dnia na dzień w brzuszku Paulinki kręci fikołki 😍 dzięki za przemiłe słowa 😊

Jesteśmy pewni, że poradzą sobie w nowej roli doskonale i trzymamy kciuki za ich piękną rodzinę! 

Zobacz także: Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią?

Paulina i Krzysztof spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Krzysztof zdradził, że jego żona znosi ciążę dobrze. Oboje już nie mogą doczekać się, aż powitają maleństwo na świecie. 

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01