Maciej Kurzajewski w garniturze
East News

Z kim Maciej Kurzajewski poprowadzi "Czar par"? To piękna gwiazda TVP! Kiedy premiera programu?

Maciej Kurzajewski w garniturze
East News

Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski poprowadzą nową edycję programu "Czar par"! Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze plotki, że na antenę TVP wraca hitowe show sprzed lat. Początkowo media donosiły, że program, który w przeszłości prowadzili Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz, teraz poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan razem i jej mąż Rafał. Po tym, jak okazało się, że Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP i pożegnała się ze stacją pojawiły się informacje, że "Czar par" najprawdopodobniej poprowadzi Antoni Królikowski. Teraz wiadomo już, że tak nie będzie, a nowymi gospodarzami reaktywowanego teleturnieju- jak informuje portal wirtualnemedia.pl- zostaną Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski. Kiedy premiera nowych odcinków show?

"Czar par" wraca na antenę TVP!

Program "Czar par" zadebiutował na antenie w 1993 roku. Widzowie mogli zobaczyć trzy edycje teleturnieju, który ostatecznie zniknął z ramówki TVP1 w 1996 roku. Teraz, po latach władze stacji podjęły decyzję o kontynuowaniu show. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl program poprowadzą Izabella Krzan (która jest również gospodynią "Koła Fortuny") i Maciej Kurzajewski. Teraz trwają castingi dla par, które chcą wystąpić w kultowym teleturnieju. Zwycięzcy najnowszej edycji show wygrają 300 tysięcy złotych. 

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek reaktywowanego po latach programu "Czar par" widzowie będą mogli zobaczyć już we wrześniu- premiera zapowiedziana jest na 20 września. Show będzie emitowane w piątki o godzinie 20:45. 

Będziecie oglądać odświeżoną wersję programu "Czar par"? Myślicie, że teleturniej będzie hitem jesiennej ramówki TVP? Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski sprawdzą się w roli prowadzących show sprzed lat? 

Izabella Krzan poprowadzi nową edycję programu "Czar par".

Izabella Krzan w welurowej sukience
East News

W teleturnieju zobaczymy także Macieja Kurzajewskiego.

Nie żyje tata Macieja Kurzajewskiego

East News

 

Więcej na temat TVP Maciej Kurzajewski TVP1
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12