Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z "Rolnik szuka żony" planuje ślub i pyta o rady dotyczące organizacji wesela. Kiedy uroczystość?

Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z 2. edycji "Rolnik szuka żony" niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z obrączką na palcu i przyznała, że szykuje się do ślubu ze swoją partnerką. Kandydatka Roberta Filochowskiego prawdziwą miłość znalazła dopiero po programie. Z kolei rolnik od prawie czterech lat jest żonaty z Agnieszką i mają synka Tomasza.

W 2016 roku Krystyna oficjalnie przyznała, że jest lesbijką, a teraz na Instagramie pokazała zdjęcie z partnerką sprzed trzech lat, kiedy wszystko się zaczęło. Kobieta obecnie jest zajęta przygotowaniami do ślubu i postanowiła zasięgnąć porady na temat organizacji tej uroczystości u swoich obserwatorów. Jedna z internautek zadała kobiecie bardzo osobiste pytanie. Zobaczcie, co odpowiedziała Krystyna!

Gdzie Krystyna z "Rolnika" planuje ślub?

Krystyna zdradziła, że ślub odbędzie się w Edynburgu w 2020 roku. Z racji tego, że w Polsce nie jest to możliwe, kobiety podjęły decyzję o legalizacji związku w Szkocji. Jednak wesele dla najbliższych zostanie zorganizowane już w Warszawie.

Jest to nie tylko ważne wydarzenie w naszym życiu, ale zarówno ważny temat społeczny (...) Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia - powiedziała w rozmowie portalem plejada.pl.

Teraz Krystyna opublikowała wspólne zdjęcie z partnerką na Instagramie i poprosiła Internautów o porady dotyczące organizacji wesela. Pojawiło się mnóstwo rad i namiarów na makijażystów, fotografów i firmy specjalizujące się w przygotowaniu wesela. Wśród komentarzy jedna z internautek bezpośrednio nawiązała do udziału kobiety w programie "Rolnik szuka żony" i zapytała:

Pani Krystyno, po co zatem był program? - pisze internautka.

Krystyna postanowiła odpowiedzieć i zdradziła tym samym, że to pytanie słyszała już wielokrotnie.

Niejednokrotnie padało to pytanie. Zakochałam się po programie, niespodziewanie dla samej siebie w kobiecie ☺️- napisała na Instagramie. 

Najważniejsze, że udało jej się znaleźć miłość. Sądzicie, że pochwali się zdjęciami ze ślubu?

Tak wygląda obrączka Krystyny

Krystyna z Rolnik szuka żony planuje ślub
Instagram

Życzymy im dużo szczęścia! 

Krystyna z Rolnik szuka żony w welonie
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47