Krystyna z "Rolnik szuka żony" o dyskryminacji par jednopłciowych
Facebook
Newsy

Krystyna z "Rolnik szuka żony" padła ofiarą dyskryminacji. "To wymaga zgłoszenia do rzecznika!"

Krystyna z "Rolnik szuka żony" spotkała się z dyskryminacją w związku z biegiem walentynkowym. Co się wydarzyło?

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wyznała, że została ofiarą dyskryminacji. Wraz ze swoją partnerką chciała wziąć udział w biegu walentynkowym, lecz decyzją organizatora nie mają szansy na zwycięstwo w wyścigu. Dlaczego? 

Krystyna wzięła udział w "Rolnik szuka żony", ale nie znalazła tam miłości. Dziś tworzy szczęśliwy związek z Agnieszką. Panie planują wziąć ślub już w 2020 roku. Krystyna relacjonuje w sieci przygotowania do uroczystości. Pochwaliła się nawet nową sylwetką. Uczestniczce "Rolnika" udało się zrzucić aż 13 kg! Jak sama przyznała, w ćwiczeniach towarzyszy jej wybranka. 

Zobacz także: Krystyna z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły ślubu ze swoją partnerką! Gdzie odbędzie się uroczystość?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Krystyna z "Rolnik szuka żony" o dyskryminacji par jednopłciowych

Krystyna z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" pracuje nad swoją sylwetką przed ślubem. W uprawianiu sportu towarzyszy jej również Agnieszka, jej ukochana. Panie postanowiły wziąć udział w biegu walentynkowym, jednak zagłębiając się w regulamin okazało się, że nie mogą wystartować jako para: 

A że jestem nauczona, że czyta się zawsze zapisy drobnym druczkiem, to zajrzałam również i do regulaminu. Nie możecie sobie nawet wyobrazić, jakie było moje zdziwienie, kiedy przeczytałam poniższe: ⬇️ 🤔 „1. W Wydarzeniu będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa (par) bez podziału na kategorie wiekowe. Do wyniku końcowego będzie brany łączny czas drużyny (kobiety i mężczyzny). Aby każda z drużyn miała równe szanse Organizator przyjmuje, że parę stanowi kobieta i mężczyzna. Drużyny tylko męskie lub tylko kobiece oraz zawodnicy startujący indywidualnie nie będą brani pod uwagę przy wręczaniu nagród za trzy pierwsze miejsca.” 🔔 - napisała na Instagramie Krystyna. 

Niezrażona zapisem w regulaminie postanowiła wyjaśnić sprawę i zapytać organizatora, dlaczego pary jednopłciowe są dyskryminowane podczas biegu: 

Wystosowałam natychmiast mail do organizatora z zapytaniem, dlaczego dyskryminuje pary damsko-damskie lub męsko-męskie. 🙀I tu organizator wydaje się jeszcze bardziej się pogrążył. W odpowiedzi czytam: „Gdyby pojawiło się trzy pary tylko męskie i byliby to dobrzy zawodnicy, to kobiety nie miałyby szansy na tzw .pudło...” „Proszę przejrzeć wyniki biegów, choć z Pani postawy mogę domniemywać, że to niczego nie zmieni... Pierwsza kobieta na 24. miejscu” - czytamy w jej wpisie. 

Zdenerwowana Krystyna uznała ten regulamin za krzywdzący i zastanawia się, czy nie ubiegać się o swoje prawa do uczestnictwa: 

Dla mnie sprawa jest jasna i nie ulega wątpliwości, iż wymaga ona zgłoszenia do Rzecznika - stwierdziła celebrytka.

Ma rację? 

Zobacz także: Krystyna z "Rolnik szuka żony 2" szykuje się do ślubu ze swoją partnerką! Pokazała jej zdjęcia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Dyskryminacja Dostałam dziś mail od organizatora wydarzenia „VI ITAKI Bieg Dla Par” z zaproszeniem do wzięcia udziłu w biegu Walentynkowym. Wiadomo, ucieszyłam się niezmiernie, bo jednak ma się tą Drugą Połówkę, więc też ma się z kim biegać. A że jestem nauczona, że czyta się zawsze zapisy drobnym druczkiem, to zajrzałam również i do regulaminu. Nie możecie sobie nawet wyobrazić jakie było moje zdziwienie kiedy przeczytałam poniższe: ⬇️ 🤔 „1. W Wydarzeniu będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa (par) bez podziału na kategorie wiekowe. Do wyniku końcowego będzie brany łączny czas drużyny (kobiety i mężczyzny). Aby każda z drużyn miała równe szanse Organizator przyjmuje, że parę stanowi kobieta i mężczyzna. Drużyny tylko męskie, lub tylko kobiece oraz zawodnicy startujący indywidualnie nie będą brani pod uwagę przy wręczaniu nagród za trzy pierwsze miejsca.” 🔔 Wystosowałam natychmiast mail do organizatora z zapytaniem, dlaczego dyskryminuje pary damsko-damskie lub męsko-męskie. 🙀 I tu organizator wydaje się jeszcze bardzie się pogrążyl. W odpowiedzi czytam: „Gdyby pojawiło się trzy pary tylko męskie i byliby to dobrzy zawodnicy to kobiety nie maiłby szansy na tzw pudło...” „Proszę przejrzeć wyniki biegów, choć z Pani postawy mogę domniemywać, że to niczego nie zmieni... Pierwsza kobieta na 24 miejscu” Zadaję więc organizatorowi pytanie: „Dlaczego w takim razie Pan nie wykluczył z nagrody głównej tylko pary męsko-męskie? Skoro Pana zdaniem kobiety są słabsze, dlaczego nie mogą ubiegać się o nagrodę główną?” Dla mnie sprawa jest jasna i nie ulega wątpliwości, iż wymaga ona zgłoszenia do Rzecznika. Czy często zdarza Wam się być ofiarą dyskryminacji? A może jesteście czasami tylko ćwiadkiem? Czy reagujecie na to?

Post udostępniony przez KRYSTSINA KAMIŃSKA (@kristina.v1)

Krystyna z "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu ze swoją partnerką. Na Instagramie odniosła się do nieprzyjemnej sytuacji, do której doszło, kiedy chciała wziąć udział w biegu walentynkowym ze swoją partnerką

Krystyna z Rolnika z partnerką
Instagram

Panie planują ceremonię ślubną w 2020 roku. Krystyna przygotowania do ślubu relacjonuje w sieci

Krystyna z Rolnik szuka żony w welonie
Instagram

 

Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram
Newsy
Krystyna z "Rolnik szuka żony 2" szykuje się do ślubu ze swoją partnerką! Pokazała jej zdjęcia
Krystyna z 2. edycji "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie obrączki. Jak idą jej przygotowania do ślubu?

Krystyna z " Rolnik szuka żony " 2 już kilka lat temu przyznała, że jest lesbijką . Po tym, jak na jej koncie zaczęły pojawiać się zdjęcia z partnerką, w wywiadzie powiedziała jaka jest prawda i zdecydowała się na szczere wyznanie: Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką - powiedziała Krystyna w 2016 roku wywiadzie dla Fakt24. Jej życie po programie zmieniło się całkowicie, a teraz Krystyna pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem obrączki i dodała bardzo wymowny opis. Krystyna szykuje się do ślubu? Zobaczcie... Krystyna z "Rolnika" weźmie ślub z partnerką? Krystyna już w programie "Rolnik szuka żony" dała się poznać, jako szczera i otwarta kobieta. Jeszcze długo po zakończeniu drugiej edycji było o niej głośno. Zaczęła się spotykać z Łukaszem , jednym z kandydatów Ani, a jakiś czas potem na jaw wyszedł jej związek z kobietą. Teraz okazuje się, że Krystyna szczęście odnalazła u boku Agnieszki. Na Instagarmie pochwaliła się zdjęciem obrączki na palcu i dodała: Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować 💍 #lgbtmarriage #comingsoon - napisała Krystyna na Instagramie.  Uczestniczka w mediach społecznościowych publikuje mnóstwo zdjęć z partnerką i czeka na spełnienie marzeń o wspólnym ślubie! Krystyna w "Rolnik szuka żony" Krystyna w 2. edycji "Rolnika" była jedną z kandydatek Roberta. Ich relacja w programie układała się bardzo dobrze, a ich wspólne randki i pocałunki wydawały się być zapowiedzą czegoś więcej. Jednak ostatecznie rolnik zdecydował się wybrać znacznie spokojniejszą Agnieszkę. Para wzięła ślub 4 kwietnia 2016 roku, a niedługo przed pierwszą rocznicą ich ślubu na świat przyszedł syn...

Krystyna z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg! To efekty przygotowań do ślubu
Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła. Pokazała zdjęcia swojej metamorfozy. Uczestniczka drugiego sezonu programu szykuje się do ślubu z partnerką.

Krystyna Kamińska pochwaliła się niesamowitą metamorfozą. Uczestniczka drugiej edycji  "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg w zaledwie rok. To efekty przygotowań do ślubu z ukochaną kobietą, o którym chętnie opowiada na swoich profilach społecznościowych.  Krystyna Kamińska w drugiej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Roberta. Rolnik wybrał wówczas Agnieszkę, z którą w 2016 roku wziął ślub. Po programie związała się również z innym rolnikiem, ale jej prawdziwą miłością okazała się... Agnieszka. To właśnie z nią planuje w 2020 roku zawrzeć związek małżeński.  Zobacz także:  Krystyna z "Rolnik szuka żony" 2 wybiera suknię ślubną. Na jaki model się zdecydowała? Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła 13 kg Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony" tworzy szczęśliwy związek z Agnieszką. Panie planują się pobrać w 2020 roku. Krystyna prężnie pracuje nad swoją sylwetką. Okazuje się, że od marca 2019 roku do stycznia 2020 roku udało jej się zrzucić aż 13 kg! Zdjęciem dokumentującym tę niezwykłą metamorfozę pochwaliła się w sieci. Uczestniczka zdradziła, że udało jej się zrzucić kilogramy na modnej diecie ketogenicznej, ale to nie jest efekt, który ją zadowala:   - Piękny wynik. Super figura❤️ przy jakim wzroście taka waga? - Niska jestem 🙈 164 cm. Będę więc "walczyć" dalej! - odpowiedziała  Internauci są pod wrażeniem! Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać Krystyna Kamińska z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg. Oto efekty jej metamorfozy:          Wyświetl ten post na...

Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram
Newsy
Krystyna z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły ślubu ze swoją partnerką! Gdzie odbędzie się uroczystość?
Krystyna z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, gdzie odbędzie się jej ślub!

Krystyna z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, gdzie odbędzie się jej ślub! Zaledwie kilka dni temu uczestniczka show TVP opublikowała w sieci zdjęcie obrączki ślubnej i zdradziła, że szykuje się do ślubu ze swoją partnerką. Była kandydatka Roberta z drugiej odsłony "Rolnika" już dwa lata temu głośno przyznała, że jest lesbijką.  Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką - powiedziała Krystyna w 2016 roku wywiadzie dla Fakt24. Teraz o Krystynie znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą ślubu, który planuje ze swoją obecną partnerką. Gdzie odbędzie się uroczystość?  Jeżeli do tej pory nie znalazłaś wymarzonych butów na ślub, wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod rabatowy Modivo . Krystyna z "Rolnika" szykuje się do ślubu z partnerką Krystyna pokazała ostatnio, jaką obrączkę będzie nosić po ślubie, a teraz w rozmowie z mediami zdradziła, gdzie odbędzie się uroczystość.  Jest to nie tylko ważne wydarzenie w naszym życiu, ale zarówno ważny temat społeczny (...) Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia- powiedziała w rozmowie portalem plejada.pl. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa jednak, że chciałaby zalegalizować swój związek z partnerką również z Polsce.  Nie wykluczam, że będę walczyć o możliwość legalizacji naszego związku w Polsce. Polska to nasz dom, a w domu należy się czuć bezpiecznie- dodała w rozmowie z portalem.  Co ciekawe, na swoim profilu na Instagramie Krystyna przyznała również, że ślub odbędzie się za granicą, ale...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner