Jerzy Owsiak i Krystyna Pawłowicz Jerzy Owsiak Jerzy Owsiak Jerzy Owsiak Jerzy Owsiak w studiu WOŚP
Jerzy Owsiak i Krystyna Pawłowicz
East News
1/5
Jerzy Owsiak i Krystyna Pawłowicz
East News

Krystyna Pawłowicz pozwała Jurka Owsiaka za słynną wypowiedź o seksie, informuje "Super Express". Posłanka złożyła w sądzie trzy pozwy przeciwko szefowi WOŚP: dwa cywilne i jeden karny, czytamy w tabloidzie. Pawłowicz domaga się przeprosin i odszkodowania za słowa, które padły z ust Owsiak podczas tegorocznego Przystanku Woodstock. 

Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukłada - powiedział Jurek Owsiak.

Organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprosił później za swoje słowa, jednak posłanka PiS nie przyjęła przeprosin. Teraz będzie domagać się rekompensaty drogą sądową.

 

Zobacz też: Jurek Owsiak skazany za używanie wulgaryzmów na Woodstocku! Jak komentuje wyrok?

 

Krystyna Pawłowicz żąda odszkodowania nie tylko za słowa Owsiaka, ale również za akcję internetową "Ruch Wypierd. Krystyny Pawłowicz w Kosmos". O jakie kwocie mowa? Sprawdź na następnej stronie.

 

Polecamy: WOW! Kolacja z Robertem Lewandowskim wylicytowana na WOŚP za... Ta kwota robi OGROMNE wrażenie!

2/5
Jerzy Owsiak
East News

Krystyna Pawłowicz domaga się od Jurka Owsiaka "kwoty 10 000 zł tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę z odsetkami za opóźnienie", czytamy na łamach "Super Expressu". Za akcję internetową, która miała ośmieszyć posłankę, żąda dodatkowo 10 000 zł.

3/5
Jerzy Owsiak
East News

Pozwy pełnomocnika Krystyny Pawłowicz zostały już złożone w sądzie. Strony oczekują na wyznaczenie terminów rozpraw.

4/5
Jerzy Owsiak
East News

Jerzy Owsiak zaledwie tydzień temu został skazany wyrokiem sądu za wulgaryzmy, które wygłosił ze sceny Przystanku Woodstock. Ukarano go naganą oraz kosztami sądowymi wysokości 130 zł.

5/5
Jerzy Owsiak w studiu WOŚP
ONS

Czy Jerzy Owsiak zostanie ukarany również za słowa o posłance Pawłowicz? Będziemy Was informować na bieżąco.