Jurek Owsiak, Krystyna Pawłowicz
East News

A jednak! Jurek Owsiak w końcu przeprosił posłankę Krystynę Pawłowicz za słowa o seksie!

Jurek Owsiak, Krystyna Pawłowicz
East News

Podczas tegorocznego Przystanku Woodstock Jurek Owsiak radził Krystynie Pawłowicz, żeby "spróbowała seksu" Zobacz: Jurek Owsiak obraził Krystynę Pawłowicz? "Nie cofnę moich słów!" i zachwala... terapię seksem. Jego słowa wywołały oburzenie, a sama Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że tak sprawy nie zostawi. Jej partia - Prawo i Sprawiedliwość - również zamierza wytoczyć Owsiakowi proces. Teraz szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wytłumaczył się ze swoich słów w programie "Fakty po faktach".

 

Jurek Owsiak przeprasza Krystynę Pawłowicz

W programie TVN24 Jurek Owsiak wyjaśnił, że nie chciał obrazić Krystyny Pawłowicz i nie uważa, by powiedział cokolwiek złego. 

Mówimy o tym cały czas. Nawet napis na wielkiej scenie jest: miłość, przyjaźń, muzyka. Ta miłość przez prawicowych dziennikarzy była tylko i wyłącznie sprowadzana do jednego: że tam (na Przystanku Woodstock - red.) jest uprawiany masowo seks - powiedział Jerzy Owsiak i przyznał, że czeka na pozew w tej sprawie, bo jest ciekawy, jaki zarzut byłby mu postawiony.

 

Jednocześnie jednak Jurek Owsiak po słowach prowadzącego - "czy nie powinien przeprosić posłanki", powiedział: 

- Pani Krystyno, przepraszam, że w tej sposób wystartowałem do pani, ale - tak jak napisałem na swoim Facebooku - jestem pierwszy, który może także panią Krystynę przytulić - powiedział Jurek Owsiak.

 

Nie wiadomo, czy słowa szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystarczą, by Krystyna Pawłowicz i partia PiS zrezygnowały ze złożenia pozwu do sądu.

 

Zobacz: Agata Młynarska zabrała głos w sprawie konfliktu Owsiak-Pawłowicz. Po czyjej stanęła stronie?

 

Przeczytaj też: Jurek Owsiak pierwszy raz sam przyznał ile zarabia!

 

Jurek Owsiak przeprosił Krystynę Pawłowicz!

Jerzy Owsiak z mikrofonem

 

Nie wiadomo, jak Krystyna Pawłowicz zareaguje na przeprosiny Jurka Owsiaka

Krystyna Pawłowicz
East News

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50