Krystyna Janda to 70-letnia aktorka i reżyserka. Nie boi się publicznie wyrażać opinii na temat sytuacji politycznej w kraju i na świecie. Przez co przez jednych jest uwielbiana, przez innych znienawidzona. 19 września Janda miała wypadek. O całej sytuacji poinformowała na Facebooku.

Reklama

Krystyna Janda miała wypadek

Krystyna Janda poinformowała swoich fanów, że miała wypadek. Aktorka złamała nogę, a tego samego dnia czekał ją spektakl, w którym miała zagrać.

Rano złamałam nogę, wieczorem Konin MY WAY w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama- źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa - napisała na Facebooku Janda.

Fani przejęli się stanem zdrowia Jandy. Pod postem pojawiły się komentarze z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Fani pisali, że artystka jest niesamowita i że bardzo ją szanują.

Pani Krystyna Janda, DZIĘKUJEMY za Pani występ w Konin. Tu płynie energia. Jest Pani niesamowita, pomimo bólu pojawiła się Pani na Inauguracji Roku Kulturalnego. To była niesamowita przyjemność oglądać dziś Pani spektakl "My Way". Łezka w oku się pojawiła... Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy - podziękowała jedna fanka.

Zobacz także: Krystyna Janda drwi z afery o dziurawe buty. Nowe zdjęcie aktorki podbija sieć

Zobacz także

Krystyna Janda zaapelowała do fanów

Jak widać, nie było to wymarzone rozpoczęcie sezonu teatralnego. Na szczęście wszystko się udało. Janda jest bardzo zżyta z życiem teatralnym. Sama ma dwa świetne teatry - Och Teatr i Teatr Polonia. Na deskach tych teatrów można zobaczyć magię.

Wielką więź z teatrem Janda udowodniła całkiem niedawno, kiedy to zaapelowała do swoich obserwatorów na Facebooku o pomoc. Wstawiła nagranie, na którym prosi o pomoc dla zaprzyjaźnionego teatru w Legnicy.

Proszę Państwa, trzeba natychmiast pomóc Teatrowi im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Zbiórka jest ogłoszona na stronie teatru. Wszystkich pozdrawiam w Legnicy i życzę, żeby się to wszystko skończyło jak najszybciej wielkim sukcesem. Pozdrawiam, Krystyna Janda - wyznała aktorka.

Janda wyznała, że ma nadzieję, że wszystko się skończy jak najszybciej, wielkim sukcesem. Również trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama