Krystyna Czubówna
East News
 O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jej głos znają wszyscy, ją samą – mało kto... Ale „Agent” to zmienił

Jej głos znają wszyscy, ją samą – mało kto... Ale „Agent” to zmienił

Przerażenie, szok, płacz. Tak reagowali niektórzy uczestnicy „Agenta”, gdy usłyszeli, że mają skoczyć na bungee w przepaść. Tych, na których nie zrobiło to żadnego wrażenia, było znacznie mniej. Wśród nich – Krystyna Czubówna (65), która bez wahania rzuciła się ze szczytu klifu. 

„Zrobiłam to dla moich wnuczek”, skwitowała. 

Dla widzów jej odwaga mogła być zaskoczeniem. Dramatycznych momentów było więcej, bo jak zgodnie twierdzą inni uczestnicy show TVN, pani Krystyna pokazała, że jest twardzielką jakich mało.

– Przez cały okres realizacji „Agenta” spałyśmy w jednym pokoju, więc miałam możliwość ją poznać – mówi „Party” Viola Kołakowska. – Krysia zaskoczyła mnie przede wszystkim wielkim spokojem, lecz także mądrością życiową, z której potrafiła korzystać.

I dodaje, że tę mądrość Czubówna czerpała z życiowych doświadczeń. Mało kto wie, że nie zawsze miała lekko.

Zobacz także: "To najpiękniejszy głos jaki kiedykolwiek szeptał mi do ucha"! Niecodzienne wyznanie Edyty Górniak!

Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!

Samodzielna

Jej ciepły, charakterystyczny głos zna większość Polaków, bo Krystyna Czubówna jest bardzo popularną lektorką filmów przyrodniczych i audycji radiowych. Starsi pamiętają, że przez wiele lat pokazywała się też na wizji – była prezenterką „Panoramy” w TVP2. Widzowie ją uwielbiali, czego dowodem są statuetki Telekamer, które przyznawano jej aż cztery razy. 

Zobacz także
Edyta Górniak

Znamy prawdziwy powód rezygnacji Górniak z "Agenta". Fani: "Co za cyrk"

Agata Nizińska

Agata Nizińska z "Agenta" wspomina dla nas swojego sławnego dziadka! Wiedzieliście?

Mało znane są za to szczegóły z jej życia prywatnego. Wiadomo, że ma dorosłą córkę Agnieszkę, którą właściwie wychowywała sama, bo z jej ojcem rozstała się, gdy dziewczynka miała kilka lat. Nigdy nie wyjawiła powodów rozstania, ale nie żałowała, że do tego doszło, i nie użalała się nad swoim losem.

„Od zawsze realizuję trzy »S« – samorządna, samodzielna i samo finansująca się”

- wyznała w jednym z wywiadów, pytana o to, jak sobie radziła w życiu. Nigdy też nie zdecydowała się na kolejny związek.

„Uprawiałam zawód, który kochałam, który dawał mi spełnienie, satysfakcję. Dla mnie to była służba, byłam dyspozycyjna 24 godziny na dobę. W takich sytuacjach niezwykle trudno jest pogodzić kobiecie trzy role: żony, matki i dobrego pracownika. Bycie matką było dla mnie priorytetem, praca była drugą pasją i na trzecią nogę już nie było miejsca”, powiedziała w „Vivie!”.

Zobacz także: Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!

Mama, babcia, przyjaciółka 

Dziś córka jest najbliższą przyjaciółką Krystyny. Ale nie zawsze tak było. Gdy Agnieszka była nastolatką, buntowała się, bo miała dosyć tego, że jej mama jest popularną prezenterką. 

„Ciągle proszono mnie, bym przeczytała jakiś tekst. Do nikogo nie docierało, że nie mam głosu jak moja matka. Było mi smutno. Niektórzy nauczyciele nie ułatwiali mi życia”, wyznała Agnieszka Barjasz w „Dzień dobry TVN”. 

Podobnie wspomina tamte czasy Krystyna. 

„Aga musiała udowodnić swoim rówieśnikom i nauczycielom, że jestem normalna i nie gwiazdorzę. Wielu tego nie rozumiało i źle się do niej odnosiło. Musiałam nawet zabrać córkę z jednej ze szkół, ponieważ uwziął się na nią nauczyciel matematyki. Nie mogłam dopuścić, by mojej córce podcinano skrzydła. Zwłaszcza że z matematyki i języków zawsze była bardzo dobra”, zdradziła Czubówna. 

Z biegiem lat córka nabierała pewności siebie i sława mamy przestała jej ciążyć. Od początku wiedziała, że nie pójdzie w jej ślady, bo nie interesowało jej ani ani dziennikarstwo, ani życie w blasku fleszy. Dlatego wybrała studia ekonomiczne. 

„My doskonale się uzupełniamy. Agnieszka zajmuje się moimi finansami. Mnie faktury przerażają”, przyznała Krystyna w „Dzień dobry TVN”. 

Świetny kontakt ma też z córkami Agnieszki, którym początkowo nie podobało się, że bierze udział w „Agencie”. Powód? Zosia i Helenka są zawiedzione, kiedy wieczorami babcia nie czyta im bajek. Ale babcią jej nie nazywają.

„Dziewczynki zaakceptowały, że nie zgodziłabym się, gdyby zwracały się do mnie »babciu«. Dlatego mówią do mnie: aba. To mi się podoba”, mówi Czubówna.

Jak wnuczki zareagowały, widząc ją skaczącą z urwiska? Na pewno były dumne!

Krystyna Czubówna w "Agencie-Gwiazdy"

Agent 4 - gwiazdy
x-news

TV-Show
Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!
Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!

Ruszyła już czwarta edycja programu " Agent-Gwiazdy ". Prowadzącą niezmiennie jest Kinga Rusin. Widzowie po raz kolejny będą mieli okazję oglądać zmagania gwiazd i mogą próbować rozwiązać zagadkę: kto w tej edycji jest agentem. W 4. edycji "Agenta" znaleźli się Mariola i Andrzej Gołotowie . Para mogła wspólnie zmierzyć się z wieloma zadaniami. Żona boksera zdradziła Party.pl jakie dramatyczne chwile przeżyła w programie i dlaczego tak bardzo bała się o swojego męża! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co stało się w 2. odcinku programu!   Uczestnicy "Agent -Gwiazdy 4" Zobacz także:   Edyta Górniak ma konflikt z jedną z uczestniczek "Agenta"? "Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego"

Edyta Górniak
Newsy
"To najpiękniejszy głos jaki kiedykolwiek szeptał mi do ucha"! Niecodzienne wyznanie Edyty Górniak!
Edyta Górniak czule o Krystynie Czubównej

To było jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w jej życiu. Chociaż jej przygoda z „Agentem” skończyła się bardzo szybko, to Edyta Górniak nie zapomni jej bardzo długo. Szczególnie miło wspomina inną uczestniczkę, Krystynę Czubówną. Co o niej powiedziała Edyta? Edyta Górniak o "Agencie" Odebrałam ją jako osobę ciepłą, bardzo mądrą, chwilami zabawną i jako bardzo świadomą kobietę. To najpiękniejszy głos jaki kiedykolwiek szeptał mi do ucha - powiedziała "Party" Edyta. Edyta i Krystyna odeszły z "Agenta" w tym samym czasie - już w drugim odcinku. Piosenkarka zrobiła to na własne życzenie, Czubówna z powodów zdrowotnych. Co jeszcze powiedziała Edyta na temat swojej koleżanki z programu? Przegadałyśmy podczas udziału w programie wiele godzin, ale mam wielki niedosyt i Krysia wciąż pozostaje dla mnie nieodkryta. Była wobec mnie bardzo otwarta i bardzo życzliwa. Nigdy nie śmiałabym powiedzieć o Krystynie, że jest moją koleżanką, gdyż zdegradowałabym mój wielki dla niej szacunek - powiedziała "Party" piosenkarka. Więcej o „Agencie” przeczytacie w nowym „Party”. Edyta odeszła z "Agenta" już w drugim odcinku Krystyna Czubówna to jedna z gwiazd programu „Agent-Gwiazdy” Zobacz także: Znamy prawdziwy powód rezygnacji Górniak z "Agenta". Fani: "Co za cyrk"

Edyta Górniak
TV-Show
Edyta Górniak ma konflikt z jedną z uczestniczek "Agenta"? "Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego"
Edyta Górniak ma konflikt z jedną z uczestniczek "Agenta"? "Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego"

W środę 27 lutego, TVN wyemituje pierwszy odcinek czwartego sezonu programu "Agent-Gwiazdy". Jak już wiemy, tym razem w reality show wzięli udział m.in. Krystyna Czubówna, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Maria Sadowska, Kasia Wołejnio i Aleksander Doba. W najnowszej serii "Agenta" zobaczymy także Edytę Górniak, której zachowanie nie zachwyciło wszystkich uczestników show... Kasia Wołejnio w jednym z wywiadów podczas konferencji prasowej "Agenta" opowiedziała, co zrobiła piosenkarka podczas ich pobytu na Fuerteventurze. Co wydarzyło się na planie "Agenta"? Kasia Wołejnio w rozmowie z portalem plotek.pl odpowiedziała na pytanie, jaka była Edyta Górniak w programie "Agent-Gwiazdy". Jak aktorka, którą możecie pamiętać z programu "Żony Hollywood", wspomina piosenkarkę?  Nie no, Edyta normalnie zupełnie... raz spóźniła się parę godzin na plan, ale tak poza tym było wszystko dobrze- oceniła Kasia Wołejnio. Jak na wypowiedź koleżanki z show zareagowała Edyty Górniak? Piosenkarka nie ukrywała, że jest jej przykro, ale przyznała, że nie miała zbyt bliskich relacji z Wołejnio.  Coś podobnego... Naprawdę tak powiedziała? Była taka sytuacja, że ja nie jechałam busem ze wszystkimi tylko jechałam z reżyserem i z producentem programu i przyjechałam osobno. No i przyjechałam troszeczkę później, ale nie że ktoś na mnie czekał 5 godzin. Jakby ktoś kiedykolwiek czekał na mnie 5 godzin to bym się spaliła ze wstydu. Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego, ale może dlatego tak powiedziała bo mało rozmawiałyśmy na planie i się bardziej scaliłam z innymi osobami. Przykre- powiedziała w rozmowie z portalem plotek.pl. Wygląda więc na to, że nie wszyscy uczestnicy czwartej edycji "Agenta" zaprzyjaźnili się na planie show. Będziecie oglądać najnowszą serię programu TVN? My z pewnością! Zapowiada się wyjątkowo ciekawa...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner