Dariusz Krupa kpi z wywiadu z Edytą Górniak dla Gali
ONS/Gala

Krupa kpi z wyznań Górniak w "Gali": Jestem zaszczycony

Dariusz Krupa kpi z wywiadu z Edytą Górniak dla Gali
ONS/Gala

Jubileuszowy 500. numer magazynu Gala to przede wszystkim Edyta Górniak na dwóch okładkach i sensacyjny wywiad, w którym gwiazda nie szczędzi słów pod adresem swojego byłego męża, Dariusza Krupy. Przypomnijmy: "Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze"

Na odpowiedź Krupy nie trzeba było długo czekać. Za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym, muzyk publicznie odniósł się z ironią do wywiadu Górniak:

- Bardzo dziekuje GALI za poswiecenie mi znacznej czesci swojego piecsetnego , jubileuszowego wydania ! Jestem zaszczycony :-)) - napisał (pisownia oryginalna). 


Wpis natychmiast wzbudził zainteresowanie wśród znajomych Krupy, a on sam chętnie kontynuował dyskusję w komentarzach. Odniósł się m.in. do ceny publikacji, sugerując, że tym razem jego była żona sprzedaje szczegóły z ich wspólnego życia za nieco więcej niż przy ostatniej okazji. 

Jak Waszym zdaniem w takiej sytuacji powinien zachować się Dariusz Krupa? Spuścić zasłonę milczenia czy tak jak zazwyczaj odpowiedzieć Górniak na łamach tabloidów?

Przeczytaj najmocniejsze wyznania Edyty w "Gali" >>>Zobacz inne ciekawe fragmenty wywiadu z Edytą dla "Gali":

Więcej na temat Edyta Górniak Dariusz Krupa
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48