królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta upokorzyła Meghan i Harry'ego w świątecznym orędziu!? Zaskakujące nagranie!

królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta z okazji świąt Bożego Narodzenia wygłosiła przemowę. Nagranie wraz ze zdjęciem monarchini zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, w końcu to coroczna tradycja, jednak w tym roku na biurku królowej zabrakło zdjęcia Meghan i Harry’ego. Zobaczcie dlaczego najnowsze zdjęcie królowej wywołało aż takie kontrowersje!

Królowa Elżbieta stopniowo wyklucza Meghan i Harrye'go?

Księżna Meghan i książę Harry już jakiś czas temu podjęli decyzję, że świąt Bożego Narodzenia nie spędzą z królową Elżbietą. Ta decyzja wywołała spore kontrowersje, ale monarchini przyjęła to ze spokojem. Elżbieta II wyraziła zgodę, aby Meghan i Harry wraz z Archim spędzili ten czas z matką księżnej, Dorią Ragland. Okazuje się jednak, że królowa znalazła jednak sposób, aby pokazać, że zachowanie jej wnuka i jego żony nie odpowiada jej standardom. Pokazała to bardzo subtelnie, ale jednoznacznie.

Na nagraniu, które pojawiło się na Instagramie królowa w eleganckiej stylizacji przemawia do obywateli Wielkiej Brytanii. Przed Elżbietą II na biurku ustawione są zdjęcia członków rodziny królewskiej. Wśród fotografii wyróżnia się zdjęcie Kate i Williama z dziećmi, księcia Filipa, księcia Karola i Camilli. Niestety nie ma tam zdjęcia Meghan i Harry'ego ani Archiego! 

Królowa ukarała Meghan i Harry'ego?

Internauci nie mają wątpliwości, że królowa w ten sposób chciała pokazać swój stosunek do wnuka i jego żony. Skoro oni nie spędzili z nią świąt, to ona nie ustawiła ich zdjęcia w honorowym miejscu wśród reszty rodziny królewskiej. Zdaniem brytyjskich tabloidów ta sytuacja tylko potwierdza, że w rodzinie królewskiej jest coraz więcej konfliktów! Już nie tylko William i Harry są skłóceni, widać, że Harry za sprawą Meghan coraz bardziej oddala się od całej rodziny królewskiej! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This year marked the 75th anniversary of D-Day and in today's Queen's Christmas Broadcast Her Majesty reflects on the commemorations. “For the Seventy-Fifth Anniversary of that decisive battle, in a true spirit of reconciliation, those who had formerly been sworn enemies came together in friendly commemorations either side of the Channel, putting past differences behind them. "By being willing to put past differences behind us and move forward together, we honour the freedom and democracy once won for us at so great a cost.” . Speaking about the life of Jesus and importance of reconciliation The Queen said: "…How small steps taken in faith and in hope can overcome long-held differences and deep-seated divisions to bring harmony and understanding… The path, of course, is not always smooth, and may at times this year have felt quite bumpy, but small steps can make a world of difference.” . Watch The Queen's Christmas broadcast in full in our IGTV video. #HappyChristmas

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

 

Książę William, książę Filip, Królowa Elżbieta II, książę George
Instagram

 

Książę Harry, Królowa Elżbieta II w różowym
EastNews

 

 

Więcej na temat królowa Elżbieta II
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48