Plotki o tym, że królowa Elżbieta nie znosi księżnej Kate, już dawno zostały zdementowane. Babcia Williama i Harry'ego nie należy bowiem do mściwych osób. Wręcz przeciwnie, daje szanse każdemu, kto pojawia się w jej rodzinie. Królowa Elżbieta nie stroni jednak od krytycznych uwag. Gdy coś jej się nie podoba, stara się o tym mówić głośno. Tak też było w przypadku jednej z kreacji księżnej Kate. Dodajmy, bardzo ważnej kreacji - chodzi bowiem o... jej suknię ślubną!

Reklama

Królowa skrytykowała suknię ślubną Kate

Księżna Kate wzięła ślub z księciem Williamem w 2011 roku. Rzeczą, która wzbudzała największe emocje, była oczywiście suknia ślubna panny młodej. Zawsze jest to szeroko komentowane w mediach. Wystarczy przypomnieć niedawny ślub Meghan Markle, aby przekonać się, ile emocji może wzbudzić ta jedna część garderoby.

Księżna Kate postawiła na koronkową kreację w stylu vintage projektu Alexandra McQueena. I choć wyglądała w niej bajecznie, nie wszyscy podzielali ten zachwyt...

Jak twierdzą twórcy jednego filmów dokumentalnych o rodzinie królewskiej, królowa Elżbieta, gdy zobaczyła suknię ślubną księżnej Kate na wystawie, nie kryła swojego zniesmaczenia.

Ona jest straszna, okropna - miała powiedzieć królowa Elżbieta.

Wygląda jednak na to, że księżna Kate nie przejęła się krytyką babci swojego przyszłego męża. Kate Middleton nie zrezygnowała bowiem z sukni w stylu vintage. Słusznie?

Zobacz także

Księżna Kate w dniu ślubu wyglądał zjawiskowo

East News

Królowa Elżbieta miała rację krytykując suknię Kate?

East News
Reklama

Zobacz także: Pijana Camilla uderzyła Królową?! Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii!

Reklama
Reklama
Reklama