Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

Królowa Elżbieta II zachorowała! Odwołała ważne spotkanie z powodów zdrowotnych!

Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

Z Wielkiej Brytanii płyną niepokojące wieści o stanie zdrowia królowej Elżbiety II. Monarchini z powodów zdrowotnych odwołała coroczną wizytę w oddziale Instytutu Kobiet w Norfolk. Pojawiała się tam nieprzerwanie od 1943 roku. Brytyjskie media zostały postawione w stan gotowości. Jaki jest stan zdrowia brytyjskiej królowej? 

Zobacz także: Królowa Elżbieta ogłosiła nową decyzję w sprawie Meghan i Harry'ego! Wydała zaskakujące oświadczenie

Stan zdrowia Elżbiety II

Początek 2020 roku nie rozpieszcza Elżbiety II. Książę Harry i Meghan zaskoczyli ją swoją decyzją o wycofaniu się z rodziny królewskiej. Nie uprzedzona o niczym królowa dowiedziała się o decyzji wnuka z mediów. Zobowiązana była do zwołania kryzysowego spotkania, podczas którego miały zapaść decyzję o przyszłości Harry'ego i jego rodziny. Królowa została wystawiona na próbę nie tylko jako monarchini ale również babcia. Czy stresująca sytuacja związana z Megxitem sprawiła, że Elżbieta II podupadła na zdrowiu?

O odwołaniu wizyty królowej w oddziale Instytutu Kobiet w Norfolk poinformowano na pół godziny przed zaplanowanym spotkaniem. Nic więc dziwnego, że ta sytuacja wywołała niepokój w kraju.  Rzecznik Pałacu Buckingham w rozmowie z serwisem MailOnline poinformował, że „królowa ma lekkie przeziębienie”, a inne źródło zdradza, że nie ma powodu do niepokoju. 

Wygląda na to, że zdrowiu i życiu królowej Elżbiety II nic nie zagraża. 

Zobacz także: Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie!

Królowa Elżbieta II odwołała ważne spotkanie z powodów zdrowotnych. Na szczęście to nic poważnego. Monarchini zmaga się z lekkim przeziębieniem. 

królowa Elżbieta II
East News

Informacja o złym stanie zdrowia postawiła wszystkie brytyjskie media w stan gotowości. 

Królowa Elżbieta II, uśmiechnięta w chustce na głowie
East News

 

Więcej na temat Elżbieta II
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15