królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II ma poważny problem na dworze! Okradają ją pracownicy

królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II w ostatnich latach ma poważne problemy z pracownikami pałacu Kensington. Okazuje się, że wiele osób, które podjęło się służby na dworze królewskim, było po prostu nieuczciwych. Nie tylko ujawniają to, co dzieje się w pałacu, ale też okradają rodzinę królewską! W ciągu ostatnich 4 lat zwolniono aż 27 pracowników...

Co się dzieje ze służbą na dworze królewskim?

Niedawno było głośno o tym, że rezygnują z pracy kolejne asystentki Meghan Markle, które miały narzekać na wymagającą szefową i natłok obowiązków. Okazuje się, że nie tylko księżna Sussex, ale również królowa ma problem z pracownikami.

Jak podaje „Daily Mail” wyciekł raport, z którego wynika, że od 2015 roku aż 27 pracowników straciło pracę. Niektórzy sami odeszli, część jednak zostało zwolnionych. I większość z nich pracowała w pałacu Kensington. Jak wynika z ujawnionych informacji nie spełniali oni swoich obowiązków pracowniczych, a królowa sama narzekała na ich służbę. W niektórych przypadkach pojawiały się również próby oszustwa, a nawet kradzież przedmiotów.

Dlaczego królowa Elżbieta II nie może znaleźć lojalnych pracowników?

Jak powszechnie wiadomo królowa jest bardzo wymagającą osobą i przestrzega ustalonych zasad. Tego samego wymaga od swoich pracowników, którzy pracując na dworze królewskim powinni cechować się przede wszystkim lojalnością. Niestety o taką służbę jest coraz trudniej! Nie zachęcają nawet zarobki, które jak wiadomo do niskich nie należą.

Czy królowa znajdzie sposób, aby rozwiązać problem z pracownikami?

Zobacz takżeDlaczego miała nigdy nie zostać królową? Jakie rekordy pokonała? Wszystko, czego nie wiecie o Elżbiecie II!

Królowa Elżbieta II jest wymagającą osobą.

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem.

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews

 

Więcej na temat Królowa Elżbieta II
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08