Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Meghan Markle od kiedy tylko zaręczyła się z księciem Harrym, budzi duże emocje i kontrowersje. Problemem była jej przeszłość, rozwód, a także nieznajomość etykiety i nieustanne łamanie królewskiego protokołu. Szybko okazało się także, że Meghan jest konfliktowa - zniechęciła do siebie służbę i księżną Kate, z którą ponoć do tej pory pozostaje w konflikcie. 

Okazuje się jednak, że o ile to wszystko mogłoby całkowicie zniechęcić wszystkich członków królewskiej rodziny do Meghan, stało się jednak inaczej. Jedna osoba (oczywiście poza księciem Harrym!) bardzo ceni Marke! Przeczytajcie więcej poniżej.

Meghan Markle zdobyła sympatię jednej osoby w rodzinie królewskiej

Jak informuje bowiem "Vanity Fair", Meghan Markle podbiła serce... królowej Elżbiety II! Mimo że po tylu wpadkach, a zwłaszcza luźnym stosunku do królewskiego protokołu królowa mogłaby mieć jak najgorsze zdanie o żonie swojego wnuka, to jednak podobno darzy ją sympatią. Jakby tego było mało, jest pod wrażeniem Meghan!

Królowa jest zdumiona energią i wytrwałością księżnej, mimo że ta jest w zaawansowanej ciąży. W czasach młodości Elżbiety na tym etapie ciąży ukrywało się brzuch i nie wychodziło się z łóżka, a Meghan nie przestała występować publicznie. Królowa docenia jej ciężką pracę, oddanie i godną podziwu lojalność - powiedział informator Katie Nicholls z Vanity Fair. 

Spodziewaliście się, że to akurat królowa lubi Meghan Markle? 

 

Meghan Markle podbiła serce królowej!

Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News

Meghan Markle i królowa Elżbieta II potrafią zachowywać się jak przyjaciółki!

Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News

Zobacz także: Przyjaciółka wściekła na Meghan Markle! Żąda przeprosin. Za co?

Więcej na temat Meghan Markle