Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
królowa Elżbieta II
East News
Newsy

Choroba królowej Elżbiety II wyszła na jaw! Brytyjczycy są zaniepokojeni

Choroba królowej Elżbiety II wyszła na jaw! Brytyjczycy są zaniepokojeni

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej martwią się o swoją królową! Wszystko z powodu dłoni Elżbiety II, które mają posiniaczony kolor. Monarchini może cierpieć na chorobę Raynauda, którą najprawdopodobniej odziedziczył po niej książę Karol! Czy stan zdrowia pozwoli jej wypełniać dalsze obowiązki? Jak czuje się królowa? 

Co się stanie, gdy królowa Elżbieta II umrze? Procedura jest już zaplanowana. Telewizje mają jeden zakaz

Królowa cierpi na chorobę

Królowa Elżbieta II często nosi rękawiczki. Różowe, niebieskie, białe czy żółte... - ma je w każdym kolorze. Chronią ją przed zarazkami, gdy wita się z gośćmi z całego świata. Jednak królowa może je nosić tylko będąc tylko na zewnątrz, bo w zamkniętych pomieszczeniach najzwyczajniej tak nie wypada. Noszenie rękawiczek jest również wpisane do królewskiego protokołu. Niestety, młodsze pokolenie ubiera je tylko wtedy, gdy musi, choć trzeba przyznać, że niektóre dodatki potrafią dodać klasy całej stylizacji. Teraz wyszło na jaw, że rękawiczki pomagają zakamuflować Elżbiecie II chorobę, z jaką się zmaga. Czy to coś poważnego? Już wyjaśniamy. 

Zobacz także: Królowa Elżbieta II jest zdruzgotana! Wszystko przez księcia Williama, który ma zostać królem 

Ostatnio, gdy królowa zdjęła rękawiczki, wszyscy mogli zobaczyć jej posiniaczone dłonie. Zdaniem fanów brytyjskiej rodziny monarchini nie czuje się dobrze. Cierpi na chorobę Raynauda, która objawia się napadowymi skurczami tętnic w obrębie rąk (rzadziej stóp), co powoduje późniejsze sinienie i puchnięcie dłoni. Wpływ na to ma stres i duże zmiany temperatury. Niestety, nieleczona choroba może prowadzić do poważnych powikłań! 

Choroba jest dziedziczona i podobne dłonie ma książę Karol, syn Elżbiety. Pałac nie chce jednak potwierdzać tych informacji. Pozostaje życzyć zdrowia! 

Królowa często nosi rękawiczki 

Księżna Kate  i królowa Elżbieta II
East News

Tak wyglądają dłonie królowej 

Ręce królowej Elżbiety II
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Spot TVN
x-news
Newsy
Mamy najnowszy spot TVN na jesień 2019! Król i królowa są tylko jedni!
Mamy najnowszy spot TVN na jesień 2019! Król i królowa są tylko jedni!

Już jest! TVN podczas ramówki zaprezentował najnowszy spot na jesień 2019! A w nim największe gwiazdy stacji z królem i królową na czele - a mowa oczywiście o Magdzie Gessler i Kubie Wojewódzkim. W spocie pojawiają się również gwiazdy "Mam talent" - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, serialu "Pułapka" - Agata Kulesza, a także Hubert Urbański, Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Edyta Górniak (jej program to "My way", który zobaczymy w TVN dopiero 30 października), ekipa Top Model z Joanną Krupą na czele oraz Tomasz Karolak, który promuje produkcję "39 i pół tygodnia". Spot jest tym razem bardzo elegancki i zmysłowy, choć nie brakuje w nim energii! Piosenka ze spotu TVN na jesień 2019 Tym razem producenci spotu postawili na utwór Majora Lazera z gościnnym udziałem Ellie Goulding o nazwie "Powerful". Jak Wam się podoba piosenka ze spotu TVN?  Tekst piosenki ze spotu TVN na jesień 2019 Oh my, my, my, what you do to me Like lighting when I'm swimming in the sea From the very first time we loved From the very first time we touched Walking on wires and power lines You put your body on top of mine Every time that you lift me up To the heavens and stars above Ooh Lord have mercy I'm begging you, please I'm feeling drained, I need love You charge me up like electricity Jumpstart my heart with your love There's an energy When you hold me When you touch me It's so powerful I can feel it When you hold me When you touch me It's so powerful There's an energy When you hold me When you touch me It's so powerful I can feel it When you hold me When you touch me It's so powerful I couldn't leave even if I wanted to 'Cause something keeps pulling me back to you From the...

Księżna Kate, królowa Elżbieta II, książę William
EastNews
Newsy
Królowa Elżbieta II jest zdruzgotana! Wszystko przez księcia Williama, który ma zostać królem
Królowa Elżbieta II jest zdruzgotana! Wszystko przez księcia Williama, który ma zostać królem

Jakie relacje łączą księcia Williama z królową Elżbietą II ? Według Juliet Rieden, autorki książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej, wnuk i monarchini niespecjalnie potrafią ze sobą rozmawiać. Ich relacje mocno ochłodziły się po przejęciu niektórych obowiązków królowej przez księcia Williama . Przypomnijmy, monarchini od 2016 roku jest najdłużej panującym władcą na świecie. Jej syn Karol i wnuk William, którzy są kolejni w kolejce do tronu, pomagają jej w zarządzaniu.  Ale dlaczego królowa i William nie potrafią ze sobą rozmawiać? Odpowiedź poniżej. 

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta mogła zostać zarażona koronawirusem przez księcia Karola?! Pałac wydał oświadczenie!
W związku z zakażeniem koronawirusem przez księcia Karola, Pałac Buckingham poinformował, jak czuje się królowa Elżbieta II. Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25 marca - książę Karol jest zarażony koronawirusem! Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, na szczęście stan następcy tronu jest dobry. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy w tej sytuacji królowa Elżbieta II jest bezpieczna. Jak czuje się monarchini? Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie. Zobacz także:  Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?! Pałac Bukingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety II  Informacja zakażeniu księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, następca tronu ma już 71 lat, przez co znajduje się w grupie ryzyka i może ciężej przechodzić chorobę. Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, stan księcia Karola jest dobry. Jednak największym powodem do zmartwień jest to, czy królowa Elżbieta II jest bezpieczna! Szybko pojawiły się pytania, kiedy monarchini po raz ostatni kontaktowała się z synem i czy mogła zarazić się koronawirusem.  W związku z wieloma wątpliwościami i pytaniami, pałac Buckingham postanowił wystosować oświadczenie w tej sprawie: Jej Wysokość Królowa cieszy się dobrym zdrowiem.  Ostatni raz widziała się z księciem Walii przelotnie, rankiem 12 marca i przestrzega wszystkich stosownych zaleceń, aby pozostać w dobrej kondycji. Nie będziemy dalej komentować - brzmi oświadczenie pałacu. Czy w takim razie istnieje możliwość, że książę zaraził swoją matkę? Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Daily Mail, lekarze twierdzą, że nie powinno dojść do zakażenia.  Lekarze Karola ostrożnie twierdzą, że nie mógł on zarażać przed 13 marca, jednak jego przelotne spotkanie z matką 12 marca wciąż rodzi poważne pytania. Pałac...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner