Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Królowa Letizia i król Filip są zakażeni koronawirusem?
East News
Newsy

Król Filip i królowa Letizia zarażeni koronawirusem?! Królewska para poddała się badaniom

Królowa Letizia i król Filip VI poddali się testom na koronawirusa. Królowa Hiszpanii mogła się zarazić od minister ds. równości. Jakie są wyniki testów króla i królowej Hiszpanii?

Liczba osób zarażonych koronawirusem wzrasta z dnia na dzień. W Polsce zarażonych jest już 61 pacjentów, w tym jedna ofiara śmiertelna. Zagraniczne media donoszą, że zarażeni niebezpiecznie rozprzestrzeniającym się wirusem mogą być też król i królowa Hiszpanii, którzy w czwartek poddali się testom na koronawirusa! Jak do tego doszło?

Zobacz także: Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Kolejne przypadki zarażonych osób! Najnowsze informacje

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Król Filip VI i królowa Letizia zarażeni koronawirusem? 

Panika związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa przybiera na sile. Zagraniczne media donoszą, że prawdopodobnie zarażeni mogą być król i królowa Hiszpanii. Król Filip VI i królowa Letizia w czwartek poddali się badaniom na obecność koronowirusa. Skąd podejrzenie zarażenia u królewskiej pary? 

Królowa Letizia w miniony piątek wzięła udział w spotkaniu z minister ds. równości Irene Montero, która jak się później okazało, została zarażona koronawirusem. Podobny los podzielił Pablo Iglesias, wiceprezydent ds. socjalnych, prywatnie partner minister. Badaniom sprawdzającym poddano nie tylko królewską parę, ale również wszystkich urzędników państwowych. Ani król Filip VI ani królowa Letizia nie przejawiali objaw wirusa. 

Koronawirus nie oszczędza nikogo. O zarażeniu wirusem poinformowali m.in Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, którzy zarazili się przebywając w Australii. Objawy wykryto również u piłkarza Juventusu Turyn, Daniele Rugani i dowódcy MON generała Jarosława Mika. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Te szpitale będą przekształcone w zakaźne! Zobacz listę

Król Filip i Królowa Letizia przeszli testy na obecność koronawirusa. Królowa Hiszpanii mogła zarazić się wirusem podczas spotkania z minister ds. równości Irene Montero, u której wyniki wyszły pozytywne. 

Królowa Letizia i król Filip są zakażeni koronawirusem?
East News

Koronawirusem zarażeni są także Tom Hanks i jego żona Rita Wilson. Obecnie przebywają na kwarantannie. 

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News

 

East News
Newsy
Syn Toma Hanksa i Rity Wilson o zarażonych koronawirusem rodzicach: "Nie martwią się tym" 
Tom Hanks i jego żona zostali zarażeni koronawirusem. Syn pary opowiedział, jak czują się rodzice.

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zarazili się koronawirusem, podczas pobytu w Australii! Badanie na  obecność SARS-CoV-2 dało wynik pozytywny, a wobec pary natychmiast zostało zastosowane leczenie. Jak czują się małżonkowie? Syn pary postanowił zareagować i poinformować zaniepokojonych fanów w jakim stanie są jego rodzice.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce: Martyna Wojciechowska wróciła do kraju. Jest przerażona sytuacją na lotnisku! Syn Toma Hanksa i Rity Wilson poinformował o stanie zdrowia zrażonych koronawirusem rodziców Niepokojące informacje ze świata kina dotarły do mediów. U Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson badanie na obecność koronawirusa dało wynik pozytywny! Aktor postanowił poinformować o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych w specjalnym oświadczeniu.  Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy teraz w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. - czytamy w oświadczeniu Toma Hanksa na Intagramie.  Niestety małżeństwo znajduje się w grupie wysokiego ryzyka! Rita Wilson cztery lata temu walczyła z rakiem piersi, natomiast Tom Hanks od 2013 roku zmaga się z cukrzycą! Syn pary, Chet, postanowił wystosować kilka słów do zaniepokojonych fanów na temat stanu zdrowia swoich rodziców. Jak informuje w nagraniu opublikowanym na Instagramie, małżeństwo czuje się dobrze, a co więcej nie martwi się tym, co się wydarzyło.  Właśnie z...

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News
Newsy
Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem! Aktor pracował nad nowym filmem w Australii
Tom Hanks zarażony koronawirusem! Jak obecnie czuje się aktor?

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson podczas pobytu w Australii zarazili się koronawirusem . Badanie na  obecność SARS-CoV-2 dało wynik pozytywny i wobec pary natychmiast zostało zastosowane leczenie.  Aktor sam poinformował o tym fakcie na Instagramie, a wytwórnia Warner Bros potwierdziła, że jeden z członków ekipy filmu "Elvis" jest zarażony koronawirusem! Podejmujemy środki ostrożności, aby chronić każdego, kto pracuje nad naszymi produkcjami na całym świecie. Osoba, która uzyskała pozytywny wynik na COVID-19, jest obecnie leczona. - czytamy w oświadczeniu. Jak czuje się Tom Hanks i jego żona? Gwiazdor Hollywood napisał na Instagramie, jak wyglądają objawy, które oboje z żoną odczuwają: Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy teraz w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. - napisał tom Hanks na Intagramie.  Wiadomo, że para znajduje się w grupie wysokiego ryzyka nie tylko na swój wiek, ale również choroby! Żona aktora cztery lata temu walczyła z rakiem piersi i miała wykonaną podwójną mastektomię. Z kolei Tom Hanks choruje na cukrzycę, która została zdiagnozowana w 2013 roku, o czym informował sam gwiazdor w szczerym wywiadzie dla "Times". Tom Hanks zapewnił w mediach społecznościowych, że służby medyczne w przypadku koronawirusa działają zgodnie z protokołami bezpieczeństwa, których rygorystycznie przestrzegają, aby...

Tom Hanks
East News
Newsy
Zarażony koronawirusem Tom Hanks pokazał, co je w izolatce! Jest na specjalnej diecie? 
Przebywający w izolatce z powodu zarażenia koronawirusem Tom Hanks pokazał, co je w okresie kwarantanny! Czy trzeba być na specjalnej diecie?

Tom Hanks i jego żona kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że  zarazili się koronawirusem ! Aktor, razem ze swoją partnerką, przebywa w Australii, gdzie pracował nad nowym filmem i to właśnie tam para zaraziła się groźnym wirusem. Gwiazdor przebywa obecnie w izolatce i postanowił pochwalić się, co spożywa w okresie kwarantanny. Czy w czasie choroby trzeba być na specjalnej diecie? Sprawdźcie!  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce! Minister zdrowia: "W najbliższym tygodniu będziemy mieli ponad tysiąc pacjentów" Tom Hanks pokazał, co je w czasie kwarantanny! Wiadomość o tym, że Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem bardzo zaniepokoiła fanów na całym świecie! Wszyscy zaczęli martwić się o zdrowie aktora, jednak on sam w jest bardzo spokojny w tej sytuacji. Razem z partnerką podjęli odpowiedzialne działania, kiedy tylko pojawiły się u nich pierwsze niepokojące objawy.  Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne - napisał tom Hanks na Intagramie.  Co więcej aktor nie traci poczucia humoru i jest przekonany, że wszystko skończy się pomyślnie. Najważniejszą informacją jest to, że zarówno gwiazdor jak i jego partnerka czują się dobrze i w dość łagodny sposób przechodzą zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - taką wiadomość przekazał syn pary za pośrednictwem Instagrama .  Obecnie Tom Hanks i jego żona Rita przebywają w izolatce....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner