Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
koronawirus
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Kolejne przypadki zarażonych osób! Najnowsze informacje

Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Pojawiły się kolejne przypadki osób zarażonych wirusem.

Rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym kraju. W piątek 13.03 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 7 przypadkach, które zostały potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Ile osób w Polsce jest w sumie zarażonych? Gdzie pojawiły się kolejne przypadki zachorowań? Przeczytajcie poniżej. Materiał będzie na bieżąco aktualizowany. 

Zobacz także: Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy?

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Kolejne przypadki zarażonych koronawirusem osób w Polsce!

Z dnia na dzień rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym kraju. W piątek rano, 13 marca, Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych 7 osobach chorych na SARS-CoV-2. Kolejne przypadki odnotowano u:

  • dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk)
  • jednej osoby z woj. lubelskiego (Lublin)
  • jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław) 
  • trzech osób z woj. łódzkiego (Łódź)

W sumie na ten moment w Polsce jest 58 przypadków zarażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia apeluje o przestrzeganie zasad higieny oraz o nie wychodzenie z domu, jeżeli nie jest to konieczne. Już kilka dni temu zostały zamknięte placówki oświatowe i kulturalne, aby zminimalizować możliwość zachorowania na  SARS-CoV-2. Odwołano też wszystkie imprezy masowe. Minister apeluje do dzieci i młodzieży, aby wolnego czasu nie traktowały jako dodatkowych ferii i nie spędzały go np.: w galeriach handlowych.

Na całym całym świecie odnotowano już prawie 130 tys. przypadków zarażeń koronawirusem. W Europie najbardziej dramatyczna sytuacja jest we Włoszech, gdzie liczba chorych przekroczyła już 12,8 tysiąca. W czwartek 12. marca w Polsce zmarła pierwsza osoba, która była zarażona  SARS-CoV-2.

[AKTUALIZACJA] 13.03, godz. 11:25

Odnotowano kolejne 3 przypadki zarażonych koronawirusem osób

  • dwie osoby z woj. zachodniopomorskiego (Szczecin)
  • jedna osoba z woj. mazowieckiego (Warszawa)

[AKTUALIZACJA] 13.03, godz. 14:08

Resort zdrowia przekazał informację o kolejnych trzech przypadkach zarażenia koronawirusem:

  • jedna osoba z woj. śląskiego (Zawiercie)
  • jedna osoba z woj. podkarpackiego (Nisko)
  • jedna osoba z woj. wielkopolskiego (Poznań)

Na ten moment w Polsce 64 osoby jest zarażone koronawirusem.

[AKTUALIZACJA] 13.03, godz. 17:10

Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem twittera poinformowało o kolejnych czterech nowych przypadkach zarażenia koronawirusem:

  • cztery osoby z woj. mazowieckiego (Warszawa)

Do tej pory koronawirusa zdiagnozowano u 68 osób.

Koronawirus
East News

W Polsce odnotowano kolejne przypadki zachorowań na koronawirusa! Informacje na bieżąco przekazuje Ministerstwo Zdrowia

Koronawirus w Polsce. Konferencja Łukasza Szumowskiego i Mateusza Morawieckiego
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Badania na koronawirusa
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce, 23.03: Właśnie potwierdzono 57 nowych przypadków zarażenia!
Koronawirus w Polsce. Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań na koronawirusa w naszym kraju. Liczba zakażonych groźnym wirusem z dnia na dzień niestety rośnie w coraz szybszym tempie. W poniedziałek rano, 23 marca, poinformowano o kolejnych  15 przypadkach zarażeń SARS-COV-2 w naszym kraju. [Materiał jest na bieżąco aktualizowany].  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Koronawirus w Polsce. Odnotowano kolejne przypadki zachorowań  Ministerstwo zdrowia przekazało informacje o kolejnych zarażonych osobach w Polsce.  Mamy 15 nowych przypadków zakażenia  #koronawirus , potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z woj.śląskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 649/7 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia. W niedzielę 22 marca z powodu zakażenia koronawirusem zmarły dwie osoby - 37-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu oraz 43-letni mężczyzna z województwa mazowieckiego. W minioną niedzielę przybyło też najwięcej przypadków zakażeń na koronawirusa. Łącznie było to aż 98 osób. Liczba wykrytych w Polsce przypadków zakażenia SARS-COV-2 wzrosła wtedy do 634.  [AKTUALIZACJA], godz. 12:50  Ministerstwo zdrowia poinformowało o 36 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem. Pozytywne przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z...

Kościoły, koronawirus
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce, 14.03. Kościoły pozostają nadal otwarte!
Koronawirus w Polsce, sobota 14.03. Pojawiły się kolejne przypadki osób zarażonych wirusem. Skąd są zarażeni koronawirusem?

Liczba osób zakażonych koronawirusem wzrasta z dnia na dzień. W Polsce potwierdzono dotąd 101 przypadków zarażeń koronawirusem, trzy osoby zmarły. [AKTUALIZACJA]  14.03, godz. 20:10 Arcybiskup Stanisław Gądecki ogłosił w swoim orędziu, że kościoły będą nadal otwarte. Przypomnijmy, jednak że z uwagi na zagrożenie zdrowa oraz życia  Kościół rekomenduje udzielenia do 29 marca dyspensy osobom w podeszłym wieku, z objawami infekcji, dzieciom i młodzieży szkolnej oraz dorosłym, którzy sprawują nad nimi bezpośrednią opiekę, a także osobom, które czują obawę przed zarażeniem . Zobacz także:  Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy? Co to oznacza w praktyce? Nieobecność na mszy w niedzielę w tym czasie, czyli do 29 marca 2020 roku, nie jest grzechem. Jeżeli jednak wierni zdecydują się pójść do kościoła na niedzielną mszę, powinni pamiętać o kilku zasadach. Znak pokoju należy przekazywać bez podawania rąk, należy powstrzymać się od oddawania czci relikwiom poprzez pocałunek lub dotknięcie, należy również zrezygnować z napełniania kropielnic wodą święconą. Na kratki konfesjonałów powinny zostać nałożone folie ochronne. Zobacz także:  Dyspensa dla wiernych przez koronawirusa. W niedzielę nie musisz iść do kościoła! 14.03, godz. 19:30 Liczba osób zakażonych koronawirusem wzrasta z dnia na dzień. Najnowsze dane mówią, że w Polsce potwierdzono dotąd 100 przypadków koronawirusa, trzy z tych osób zmarły . Ministerstwo zdrowia podało, że w ciągu ostatniej doby wykonano ponad 1,5 tys. testów. W kwarantannie znajduje się 4400 osób, ponad 44 tys. obywateli jest pod opieką inspekcji sanitarnej. 13 osób wyzdrowiało. Zobacz także:  ...

Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce: nie żyje 6 osoba! To 27-letnia kobieta!
Nie żyje 6. ofiara koronawirusa w Polsce.

Kolejne tragiczne informacje: Zmarła 6. osoba w Polsce, która była zarażona koronawirusem . To 27-letnia kobieta z województwa podkarpackiego. Tą smutną wiadomość przekazało za pośrednictwem Facebooka, ministerstwo zdrowia.  Zobacz także:   Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe! Zmarła 6. osoba w Polsce zarażona koronawirusem  Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zakażeń koronawirusem w Polsce. Jednocześnie przekazano tragiczne informacje o śmierci 27-letniej kobiety.  Mamy 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim - poinformowało za pośrednictwem Facebooka, Ministerstwo zdrowia.  Na ten moment nie ma żadnych informacji, czy 27 - latka miała inne choroby współistniejące. Zmarła kobieta jest najmłodszą ofiarą koronawirusa w Polsce.  [AKTUALIZACJA] godz. 12:30 Według informacji uzyskanych przez reporterów RMF FM, kobieta nie miała innych poważnych chorób. Kilka dni temu urodziła dziecko. Wirusem zaraziła się od własnej matki. [AKTUALIZACJA] godz. 13:20  Jak poinformował w "Wydarzeniach 12:50" rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz, bezpośrednią przyczyną śmierci nie był koronawirus, a sepsa. W Polsce z dnia na dzień rośnie liczba osób zarażonych SARS-CoV-2 W sumie odnotowano już 378...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner