Piotr Kraśko na urodzinach Joanny Przetakiewicz
Newsy

Piotr Kraśko z żoną na urodzinach Joanny Przetakiewicz. Kto jeszcze przyszedł? ZDJĘCIA

Piotr Kraśko z żoną na urodzinach Joanny Przetakiewicz. Kto jeszcze przyszedł? ZDJĘCIA
Joanna Przetakiewicz w Azja Express
TV-Show
Gorący news! Joanna Przetakiewicz wystąpi w "Azja Express"?!
Gorący news! Joanna Przetakiewicz wystąpi w "Azja Express"?!

Joanna Przetakiewicz wystąpi w drugiej edycji programu "Azja Express"? Jak podaje magazyn "Party" trwają negocjacje pomiędzy produkcją, a dyrektor kreatywną La Manii. Joanna Przetakiewicz rozważa propozycję udziału w show. Z kim pojedzie, jeśli się zgodzi?   Joanna Przetakiewicz w Azja Express?   Joanna Przetakiewicz ma już za sobą udział w telewizyjnym show. Świetnie poradziła sobie jako jurorka programu "Project Runway", a więc producenci chcą namówić gwiazdę na udział w "Indie Express": Trwają negocjacje, ale mamy nadzieję, że zobaczymy ją w programie - czytamy w "Party". Z kim Joanna pojedzie do Indii, jeśli zgodzi się na udział w show? Być może z jednym ze swoich synów! A może wybierze swoją przyjaciółkę, Mają Sablewską, która została niedawno twarzą La Manii? Przekonamy się już wkrótce!   Zobacz także:  WOW! Zobacz, jak wygląda mieszkanie Joanny Przetakiewicz. Robi wrażenie! ZDJĘCIA   Joanna Przetakiewicz wystąpi w show Azja Express?   A może Joanna namówi też Mają na udział w show?

Piotr Kraśko z żoną
Newsy
Nareszcie dom z ogrodem! Karolina i Piotr Kraśkowie przeprowadzili się!
Nareszcie dom z ogrodem! Karolina i Piotr Kraśkowie przeprowadzili się!

Czas na zmiany! Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko kupują dom z ogrodem, o którym marzyli od dawna.  Do tej pory mieszkali w dwupoziomowym apartamencie w Warszawie , jednak gdy w styczniu ubiegłego roku na świat przyszło ich trzecie dziecko, córeczka Laura, doszli do wniosku, że nie ma już na co czekać. Jak donosi magazyn „Flesz" sprawy potoczyły się szybko: sprzedali mieszkanie i po miesiącu przeprowadzili się do willi. Jest lepiej, niż myśleli! Nowy dom jest niedaleko centrum miasta. Dzieci mają stąd bliżej do szkoły, a Karolina do stajni, w której trzyma ukochanego konia Armstronga – mówi  we „Fleszu" znajomy pary. Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko  dobrze czują się już w nowym miejscu, są w trakcie finalizowania umowy. Znaleźli swój raj na ziemi? Na pewno drugi, zaraz po Gałkowie na Mazurach. Tam, gdzie wychowała się Karolina Ferenstein-Krasko spędzali do tej pory prawie każdy weekend i wakacje. Teraz, dzięki nowemu domowi, trochę sielskiej atmosfery będą też mieć w Warszawie. Więcej o zmianach w życiu Kraśków czytaj w najnowszym magazynie „Flesz".   Piotr Kraśko i jego żona Karolina ostatnio bardzo dużo czasu spędzają wspólnie z dziećmi   Karolina i Piotr zachowują się ostatnio, jakby zakochali się w sobie... na nowo!

Joanna Przetakiewicz w grzywce
Newsy
Joanna Przetakiewicz wspomina związek z Janem Kulczykiem. Odpowiada, czy miała "kompleks Jana": "Wiele mu zawdzięczam"
Joanna Przetakiewicz wspomina związek z Janem Kulczykiem. Odpowiada, czy miała "kompleks Jana": "Wiele mu zawdzięczam"

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka! Projektantka udzieliła szczerego wywiadu Łukaszowi Jakóbiakowi, w którym opowiedziała wiele ciekawych rzeczy. Dziennikarz przyleciał specjalnie do gwiazdy na Mykonos, gdzie spędzała wakacje ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.  Joanna Przetakiewicz bardzo się otworzyła i zdradziła, jaki był według niej Jan Kulczyk. Nie zabrakło wzruszających wyznań: Była to ogromna miłość, przyjaźń, wsparcie i zrozumienie. My mieliśmy te same pasje, lubiliśmy to samo. Pierwsze, co mi powiedział Jan, żeby omijać zawistnych ludzi, którzy mają kompleksy. W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem, projektantka zdradziła, czego jeszcze nauczył ją w  życiu Jan Kulczyk: Jan nauczył mnie najcudowniejszej rzeczy na świecie. Takiej, żeby patrzeć na życie nie z poziomu wzroku tylko z poziomu lotu ptaka. To jest tak cudowna, wspaniała zasada, to była jego zasada. W jego przekonaniu to było nie bać się, latać wysoko. Sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga. I jemu się udało. Wiele osób uważa, że La Mania odniosła tak ogromny sukces zarówno w Polsce, jak i na świecie za sprawą Jana Kulczyka, który wspomagał Joannę Przetakiewicz finansowo i pomógł jej rozkręcić biznes. Czy z tego powodu projektantka ma jakieś kompleksy? Ja nigdy nie miałam kompleksu Jana, wręcz odwrotnie. Ja byłam bardzo dumna z tego powodu, że z nim jestem. Do dzisiaj jestem z tego bardzo dumna. W związku, jak ktoś mówi, że dużo zawdzięczam Janowi to ja się cieszę. Joanna Przetakiewicz opowiedziała też o powodach  rozstania z najbogatszym Polakiem. W kilku wywiadach przyznała, że to przez coraz więcej obowiązków zawodowych. Czy rzeczywiście tak było? Na pewno tak jest, że jeżeli w związku dwie osoby zaczynają być niesamowicie zajęte to na pewno jest trudniej. To niewątpliwie. Ja przez wiele lat byłam z Janem 24/7, a...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner