Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna
Instagram

Podróż poślubna Mariny i Wojtka Szczęsnych kosztuje majątek! Drożej niż sam ślub?

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna
Instagram

Ile będzie kosztować podróż poślubna Mariny i Wojtka Szczęsnego? Niemało! Po zakończonym występnie polskiej reprezentacji w Euro 2016, młodzi małżonkowie postanowili wybrać się na wakacje, które jednocześnie są ich pierwszym wyjazdem po ślubie. Fotki z ich wyjazdu regularnie pojawiają się na internetowych profilach Mariny.

 

Ile Marina i Szczęsny wydali na podróż poślubną?

 

Para rozpoczęła od zwiedzania Japonii, a następnie, według informacji "Faktu", odwiedzi Australię, Nową Zelandię, wyspy Fidżi i obie Ameryki. Fani zastanawiają się, ile może kosztować tak spektakularna podróż poślubna. Okazuje się, że jej cena można przyprawić o zawrót głowy! Jak czytamy w tabloidzie, podobny wyjazd, zorganizowany przez biuro podróży, to koszt około 60 tysięcy złotych. Jednak Marina i Szczęsny, organizowali swój wyjazd samodzielnie i postawili wyłącznie na luksusowe hotele i ekskluzywne kurorty. "Fakt" oszacował, że ich podróż poślubna może kosztować aż... 100 tysięcy złotych! Szczęśni słyną z zamiłowania do luksusu. Ich ślub kosztował ćwierć miliona złotych, więc kwota za podróż poślubną nie powinna dziwić. ;) Młodej parze życzymy udanego wypoczynku i czekamy na więcej fotek!

 

Zobacz też: Marina i Wojtek Szczęsny podczas podróży poślubnej bawią się... "jak dzieci"! Zobaczcie ten śmieszny filmik.

 

Marina i Wojtek Szczęsny nie oszczędzają na podróży poślubnej!

Marina w okularach

Według szacunków tabloidu, ich wojaże mogą kosztować aż 100 tys. złotych!

Wojtek Szczęsny w białej bluzce

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51