Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie Martyna Wojciechowska żegna swojego partnera Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką	Martyna Wojciechowska na okładce Flesza
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie
1/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie

Tak wiele ich łączy. Miłość do podróży, miłość do ryzyka, miłość do ludzi i obcych kultur. Aż trudno uwierzyć, że Martynę Wojciechowską (43 l.) i Przemysława Kossakowskiego (46 l.) dopiero teraz połączyło wielkie uczucie (Wojciechowska i Kossakowski całują się w centrum miasta! Wiemy, jakie plany mają na przyszłość! TYLKO U NAS!). Wojciechowska i Kossakowski znani są ze swojej wytrwałości i każde z nich uwielbia w stu procentach panować nad swoim życiem. Są do siebie zadziwiająco podobni - i właśnie to może martwić niektórych ich znajomych, którzy nie są pewni w stu procentach co do ich przyszłości.

 

Czy ich związek ma szansę przetrwać? Czy to co łączy Martynę i Przemysława, jeszcze bardziej ich scali, a może wręcz przeciwnie? Sprawdźcie w naszej galerii!

2/5
Martyna Wojciechowska żegna swojego partnera

Zarówno Martyna, jak i Przemek są absolutnymi indywidualistami i bardzo cenią sobie niezależność - powiedział w rozmowie z "Rewią" jeden z pracowników TVN.

Jest w tym dużo prawdy, oboje są mocno doświadczeni przez życie i mocno stąpają po ziemi. Od kilku lat żadne z nich nie spotyka się z nikim oficjalnie. Dlatego też każde z nich musiało się samemu zatroszczyć o siebie.

 

Wojciechowska z ojcem Marysi - Jerzym Błaszczykowskim - nie stworzyła udanej relacji. Przemysław Kossakowski miał kiedyś żonę - jednak ich drogi również się rozeszły.

(...) ten mój styl życia i myślenia odbił się też mocno na warstwie emocjonalnej - rozstałem się z żoną, choć nawet w pewnej chwili miałem w sobie tęsknotę do unormowanego życia - opowiadał Kossakowski w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

3/5
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie
Instagram

Martyna Wojciechowska ma duże oczekiwania wobec mężczyzn. Sama przyznała w jednym z wywiadów, że teraz nie ma już takich samych mężczyzn jak kiedyś. 

(...) Kiedyś lepiej dogadywałam się z mężczyznami. Obserwując to co się dzieje, odkąd jestem dorosłą kobietą, powiedzmy na przestrzeni 15, 20 lat dochodzę do wniosku, że kiedyś mężczyźni byli bardziej męscy. Teraz są bardziej metroseksualni i zdecydowanie mi to przeszkadza. (...) - powiedziała Wojciechowska w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy".

Czy Martyna ma inne zdanie na temat Kossakowskiego?

4/5
Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką

Wojciechowska mówi wprost, że nie chce spotykać się z mężczyzną, który będzie nijaki. Jej partner musi być silny i momentami silniejszy od niej. 

(...) potrzebuję mężczyzny, którego będę szanować. Takiego wilka, który położy mi łapę na karku i lekko mnie przyciśnie - tłumaczy dziennikarka w rozmowie dla "Twojego Stylu".

5/5
Martyna Wojciechowska na okładce Flesza

O związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego rozpisują się wszystkie gazety - w tym "Flesz". Czy para zdecyduje się na małżeństwo? Czy będą dalej razem? Czy ich trudne charaktery w tym nie przeszkodzą?