Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się na ulicy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w centrum Warszawy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w drodze na dworzec Martyna Wojciechowska żegna swojego partnera
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie
Spójrzcie na te czułości!
1/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie

Jak dowiedziało się „Party”, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski będą kręcić razem
program! – TTV przymierza się do realizacji ich wspólnego projektu. Wszystko jest na etapie wstępnych rozmów. Jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły", brzmi oficjalne stanowisko TVN.

 

Latem para spotykać się będzie rzadziej. Martyna jest zajęta pracami nad dziesiątym jubileuszowym  sezonem „Kobiety na krańcu świata”. Przemek natomiast kręci drugą edycję programu "Wtajemniczenie" dla TTV.

 

Ale nie tylko zawodowo jest im po drodze, zobaczcie jak CAŁUJĄ SIĘ NA ULICY! Więcej zdjęć w galerii na kolejnych slajdach!

 

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski skorzystają na związku i będą mieli wspólny program?

2/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się na ulicy

Przemysław wolny czas spędzać będzie w siedlisku na Podlasiu. Kossakowski nie zdecydował się jeszcze na stałe przeprowadzić do Martyny. Kiedy wpada do stolicy, jedynie u niej pomieszkuje. Na co dzień dziennikarz ceni sobie spokój i kontakt z naturą. I podobno na razie nie zmierza tego zmieniać!

3/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w centrum Warszawy

Niedawno spotkaliśmy Martynę i Przemka na Dworcu Centralnym w Warszawie. Przemek odprowadzał Martynę. To było czułe pożeganie. Dziennikarka jechała do Krakowa.

4/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w drodze na dworzec
5/7
Martyna Wojciechowska żegna swojego partnera
6/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski żegnają się na peronie
7/7
Martyna Wojciechowska żegna swojego partnera  na dworcu
Więcej na temat Martyna Wojciechowska