Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Korwin-Piotrowska o Grycankach: Panie znikąd

"Potrzebny jest jakiś dorobek"

Podobno im skrajniejsze emocje tym większa szansa na sukces. Przykładem tego są Grycanki, które mają takie samo grono przeciwników co zwolenników. Wśród tych pierwszych od początku jest Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka nie do końca rozumie fenomen rodziny Marty Grycan, której nazwisko media odmieniają przez wszystkie przypadki. Wystarczy przypomnieć że cały splendor spadł w momencie określenia Marty Grycan przez Woli i Jacykowa "ikoną stylu", a do dyskusji natychmiast włączyli się modowi krytycy. Również Korwin-Piotrowska zabrała w tej sprawie głos. Zobacz: Marta Grycan nową ikoną stylu?

Od całej sytuacji minęło już trochę czasu, dlatego zapytaliśmy jeszcze raz Korwin-Piotrowską co sądzi na temat działalności medialnej Marty i Wiktorii Grycan.

- One są porównywane do Magdy Gessler, która budowała swoje imperium przez 20 lat i przyzwyczajała Polaków do tego, co robi. A dopiero potem stała się gwiazdą, to jest fachowiec. Natomiast tutaj mamy panią znikąd, z nazwiskiem znanym z lodów, która nagle wymyśliła sobie, że będzie gwiazdą i nie ma za sobą żadnego imperium, chyba że swojego męża i swojej rodziny.


Dziennikarka podkreśliła, że w na jej ocenę nie składa się życie prywatne Marty Grycan:

- Pewnie jest miłą kobietą. Widziałam ją parę razy w telewizji i robi dobre wrażenie. Tylko, że to powinno być od innej strony robione. Najpierw coś zbudujmy, udowodnijmy, a później pchajmy się do mediów.


Dziennikarka odniosła się też do wyglądu Grycanek:

- To nie jest kwestia tego, że ona jest duża. To jest bzdura! Wojciech Mann jest duży, Dorota Wellman jest duża... i nikt im tego nie wytyka. Tutaj jest zła kolejność, gdyby ona miała za sobą jakikolwiek dorobek, cokolwiek. A ona zaczyna od zera.


Zgadzacie się z Karoliną  Korwin-Piotrowską?


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Korwin Piotrowska o Grycankach
ONS
Newsy
Korwin w "Maglu Towarzyskim" krytykuje Grycanki: Rzadko mówimy o tym kto jak wygląda dopóki nie zrobi z siebie idioty
Zrobiła to w swoim stylu

Marta Grycan i jej córka, Wiktoria Grycan uwielbiają epatować swoim ciałem i bogactwem. Celebrytki obsesyjnie próbują upodobnić się do najsłynniejszej na świecie rodziny Kardashianów. Ich poczynania skomentował nawet psycholog. Zobacz:  Psycholog ostro skrytykował Grycanki za kopiowanie Kardashianek. Zarzuca im zaburzenie Dzisiaj w premierowym odcinku "Magla Towarzyskiego" kilka minut poświęciła im także Karolina Korwin Piotrowska . Polskie celebrytki nieustannie zaskakują swoimi zdjęciami w internecie. Na Instagramie zamieszczają łudząco podobne stylizacje, prezentują makijaże a''''la Kardashianka i tak samo jak ona uwielbiają chwalić się swoim bogactwem. Dziennikarka kpi z takiego stanu rzeczy w swoim programie: Niejakie panie Grycan zadebiutowały w polskim show-biznesie już jakiś czas temu. Są duże, chwalą się tym, lubią jeść, lubią żyć, są kiczowate i uwielbiają mówić jak bardzo są bogate. Potem na jakiś czas Grycanki zniknęły, było o nich cicho jakiś mniej więcej rok. Aż do teraz. Albowiem panie Grycan wróciły ze zdwojoną siłą na Instagramy. Rzadko w "Maglu" mówimy o tym kto jak wygląda dopóki sam nie zrobi z siebie idioty. Teraz tę zasadę złamiemy. W lutym panie Grycan przeprowadziły bardzo ostry, zmasowany atak na Instagram. Mieliśmy Grycankę, która pozowała nad basenem i wydawało jej się, że jest sexy.  (...) Mama Grycan robiła sobie różne makijaże, oczywiście wszystkie w stylu Kim Kardashian, która jest absolutną idolką rodziny Grycanów. Gratulujemy wzorów, więcej takich. Korwin Piotrowska zwróciła także uwagę na Wiktorię Grycan, a przede wszystkim na jej ostatnią wulgarną sesję. Na fotografiach pozuje w bardzo skąpym stroju i wyzywających pozach. Większym zjawiskiem medialnym jest córka, Wiktoria. Kiedyś była małoletnia i wyglądała starzej od swojej matki. Dzisiaj już nie jest małoletnia,...

Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Figurski
Instagram
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska i Michał Figurski poprowadzą razem program w Antyradiu. Czy dziennikarka boi się porównań do Wojewódzkiego? Mamy komentarz!
Karolina Korwin Piotrowska i Michał Figurski poprowadzą razem program w Antyradiu. Czy dziennikarka boi się porównań do Wojewódzkiego? Mamy komentarz!

  Po 10 latach Michał Figurski wraca do Antyradia, gdzie prowadził wraz z Kubą Wojewódzkim kultowy program "Antylista". Tym razem jego radiową partnerką będzie Karolina Korwin Piotrowska , z którą poprowadzi "Najgorsze państwo świata". Kiedy będziemy mogli posłuchać pierwszy raz ich audycji? 8 stycznia. Będzie ona emitowana w Antyradiu od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-10.00.   Zapytaliśmy Karolinę Korwin Piotrowską, czy nie boi się porównań do Kuby Wojewódzkiego, bo duet Figurski-Wojewódzki był legendarny. Co na to dziennikarka? Ma do tego spory dystans :).  Jestem młodsza, seksowniejsza i ładniejsza od KW - powiedziała Party.pl Karolina Korwin Piotrowska.    Czy audycja Korwin Piotrowskiej i Figurskiego będzie w jakimkolwiek stopniu podobna do tego, co robili kiedyś Wojewódzki i Figurski? To będzie autorska wizja świata od 7 do 10 - powiedziała nam dziennikarka.    Czy Karolina cieszy się, że będzie mieć audycję z Figurskim? Wielbimy się od lat, marzyliśmy, żeby ze sobą pracować, ziściło się dzięki uporowi szefa Antyradia - odpowiedziała dziennikarka.   Karolina dodała, że radio w żadnym stopniu nie koliduje z TVN, gdzie obecnie ma dwa programy - w TVN Style i TVN Fabuła.  Zobacz także:  Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała siostry Godlewskie, a one nie pozostały jej dłużne. „Uwaga! Może to menopauza!” Będziecie słuchać ich audycji?   Karolina Korwin Piotrowska prowadzi program "Sława" w TVN Style i "DKF" w TVN Fabuła.

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Woźniak-Starak, Lis i Rozenek! "Może mniej lansu?!" Mocne słowa!
Co tak zdenerwowało dziennikarkę?

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Agnieszkę Woźniak-Starak, Hannę Lis i Małgorzatę Rozenek-Majdan! Dlaczego? Wcześniej dziennikarka bardzo chwaliła gwiazdy, a nawet sama pokazywała się z nimi w telewizji deklarując, że są bardzo prawdziwe i spontaniczne. Teraz jednak zaszły Karolinie Korwin Piotrowskiej za skórę! Wszystko przez występ w weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak w sobotę pojawiły się w programie śniadaniowym, aby opowiedzieć o przyjaźni, która połączyła je na planie "Azji Express". TUTAJ ZOBACZ, CO DOKŁADNIE POWIEDZIAŁY!  Tak zwane "trojaczki show-biznesu" deklarowały, że uczestnicy bardzo się zintegrowali, ale "poza jedną osobą". Mówiąc to miały na myśli oczywiście Renatę Kaczoruk, która objawiła się w show jako czarny charakter. Karolina Korwin Piotrowska nie popiera jednak tego typu zachowania, zwłaszcza w telewizji: Szczerze? Zaczyna mi się robić słabo, kiedy to widzę, Dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci w piaskownicy. Za chwilę, jeśli znowu zobaczę coś takiego, chyba założę fan club Renulki. Dla zasady. Karma wraca, nawet jeśli jesteś trojaczkiem, kurde, może trochę mniej lansu, a więcej kobiecej solidarności, co? Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?   Zobacz: Rozenek przyznała, że polubiła Agnieszkę Woźniak-Starak, kiedy ta złamała regulamin w "Azja Express"!   Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Rozenek, Hannę Lis i Agnieszkę Woźniak-Starak.   "Trojaczki show-biznesu" skrytykowały w "Dzień Dobry TVN"   Dziennikarka skrytykowała je na Facebooku

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner