ONS

W polskim show-biznesie zdecydowanie potrzeba nowych twarzy. Doda wyjechała, Edyta Górniak już pakuje walizki, więc pozostaje wolne miejsce. Tymczasem zainteresowanie takie jak te dwie diwy zaczyna budzić Marta Grycan. Oprócz tego, że jest kobietą biznesu i pochodzi ze słynnej rodziny, to jeszcze ostatnio na naszych oczach przechodzi prawdziwą metamorfozę. Nie ma się co dziwić. W końcu pracuje z jedną z najlepszych stylistkek w Polsce, czyli z Marthą Tarnowską, która ma na koncie zmianę wizerunku Dody.


Efekty widać gołym okiem. Na wczorajszym pokazie Dawida Wolińskiego, Marta Grycan pojawiła się kompletnie odmieniona. Zauważyła to również redaktor naczelna "Viva! Moda" Agnieszka Ścibior. Zapytana przez fleszstyle.pl o najlepiej ubrane gwiazdy na imprezie odpowiedziała:


- Zwróciłam uwagę na Małgosię Kożuchowską, która wyglądała jak zawsze ładnie oraz Martę Grycan która w czarnej sukience, rudych włosach i czerwonej szmince wyglądała świetnie!


Trudno się nie zgodzić. Marta wyglądała jak prawdziwa ikona stylu. Na pewno będziemy przyglądać się jej kolejnym stylizacjom.chimera

Więcej na temat Marta Grycan