Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny
Instagram

"Pytanie na Śniadanie" zmienia pory emisji? Produkcja wydała oficjalne oświadczenie

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny
Instagram

Przez epidemię koronawirusa TVP podjęła wczoraj zaskakującą decyzję w sprawie "Pytania na Śniadanie"! Wprowadziły zmiany w godzinach emisji uwielbianego przez widzów programu. W ostatnich tygodniach większość stacji telewizyjnych całkowicie zawiesiło programy rozrywkowe oraz prace na planach seriali. Widzowie do tej pory mogą oglądać m.in. "Pytanie na Śniadanie", ale śniadaniowym show wprowadzono środki bezpieczeństwa.

Nasze makijażystki nie malują już gości, prezenterzy są natomiast tylko poprawiani. Wszystkie przybory, których używają wizażystki, to rzeczy jednorazowego użytku. [...] Każdy pracuje w gumowych rękawiczkach. Prezenterzy występują już głównie we własnych ubraniach, albo w takich, które już wcześniej były zgromadzone w naszej garderobie. Wszystkie pokoje w budynku są dokładnie odkażane. Dezynfekujemy nie tylko klamki, nie tylko drzwi, nie tylko przedmioty, ale także całe pomieszczenia - w rozmowie z Plejadą przyznała ostatnio Ida Nowakowska.

Zmiana pory emisji "Pytania na Śniadanie"?

Od jakiegoś czasu program "Pytanie na Śniadanie" był emitowany od od godziny 7:15 i kończył się o godzinie 11:00. Teraz, w związku z epidemią koronawirusa, władze TVP początkowo podjęły decyzję o skróceniu programu. Na Facebooku pojawiła się informacja, że "PnŚ" będzie teraz emitowane w godzinach 8:00- 11:00. Okazuje się, że sytuacja stała się jeszcze bardziej dynamiczna i decyzja z dnia na dzień została zmieniona:

(...) Pytanie na Śniadanie jednak nie będzie skrócone od 30.03 do 2 godzin. Zostaje tak jak w tej chwili - PnŚ codziennie od 8:00 do 11:00 - poinformowała nas produkcja "Pytania na śniadanie".

Zobacz także: "Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Wiemy, które show miało lepszą oglądalność w 2019 roku

"Pytanie na Śniadanie" ma nową porę emisji.

Od środy 25 marca program rozpoczyna się o godzinie 8:00.

Pytanie na śniadanie będzie trwało dłużej

 

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22