Party Stories
Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny
Instagram
Newsy

"Pytanie na Śniadanie" zmienia pory emisji? Produkcja wydała oficjalne oświadczenie

Przez epidemię koronawirusa TVP podjęła wczoraj zaskakującą decyzję w sprawie "Pytania na Śniadanie"! Wprowadziły zmiany w godzinach emisji uwielbianego przez widzów programu. W ostatnich tygodniach większość stacji telewizyjnych całkowicie zawiesiło programy rozrywkowe oraz prace na planach seriali. Widzowie do tej pory mogą oglądać m.in. "Pytanie na Śniadanie", ale śniadaniowym show wprowadzono środki bezpieczeństwa.

Nasze makijażystki nie malują już gości, prezenterzy są natomiast tylko poprawiani. Wszystkie przybory, których używają wizażystki, to rzeczy jednorazowego użytku. [...] Każdy pracuje w gumowych rękawiczkach. Prezenterzy występują już głównie we własnych ubraniach, albo w takich, które już wcześniej były zgromadzone w naszej garderobie. Wszystkie pokoje w budynku są dokładnie odkażane. Dezynfekujemy nie tylko klamki, nie tylko drzwi, nie tylko przedmioty, ale także całe pomieszczenia - w rozmowie z Plejadą przyznała ostatnio Ida Nowakowska.

Jak Ida Nowakowska poinformowała męża o ciąży? Jego reakcja wzrusza ją do teraz!

Zmiana pory emisji "Pytania na Śniadanie"?

Od jakiegoś czasu program "Pytanie na Śniadanie" był emitowany od od godziny 7:15 i kończył się o godzinie 11:00. Teraz, w związku z epidemią koronawirusa, władze TVP początkowo podjęły decyzję o skróceniu programu. Na Facebooku pojawiła się informacja, że "PnŚ" będzie teraz emitowane w godzinach 8:00- 11:00. Okazuje się, że sytuacja stała się jeszcze bardziej dynamiczna i decyzja z dnia na dzień została zmieniona:

(...) Pytanie na Śniadanie jednak nie będzie skrócone od 30.03 do 2 godzin. Zostaje tak jak w tej chwili - PnŚ codziennie od 8:00 do 11:00 - poinformowała nas produkcja "Pytania na śniadanie".

Zobacz także: "Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Wiemy, które show miało lepszą oglądalność w 2019 roku

"Pytanie na Śniadanie" ma nową porę emisji.

Od środy 25 marca program rozpoczyna się o godzinie 8:00.

Pytanie na śniadanie będzie trwało dłużej

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki w "Pytaniu na śniadanie"
Instagram
TV-Show
Ida Nowakowska jest niezadowolona ze swojego partnera w "Pytaniu na Śniadanie"? Prosi o zamianę?!

Ida Nowakowska idzie jak burza! Tancerka stała się jedną z głównych gwiazd TVP. Do tej pory widzowie kojarzyli ją przede wszystkim z programem "Dance, Dance, Dance". Teraz będziemy ją oglądać między innymi w "The Voice Kids", gdzie zastąpi Basię Kurdej-Szatan . Oprócz tego tancerka jest także prowadzącą w "Pytaniu na Śniadanie". Ida Nowakowska tworzy tam duet z Łukaszem Nowickim . Co sądzi o swoim koledze? Czy potrafi się z nim dogadać? Tylko nam Ida zdradziła całą prawdę o swojej współpracy z Łukaszem Nowickim! Jej słowa zaskakują!  Co sądzicie o jej duecie z Łukaszem Nowickim? Może Ida powinna poprowadzić program z kimś młodszym, na przykład Olkiem Sikorą? Zobacz także:  Ida Nowakowska wygryzła poprzedniczkę w "Pytaniu na śniadanie"? Zobacz, co nam powiedziała!

Jacek Kurski podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP
East News
TV-Show
Zmiany w emisji "Pytania na śniadanie". Jacek Kurski idzie na wojnę z TVN? "Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej"

Władze TVP zapowiedziały zmiany w emisji programu "Pytanie na śniadanie"! Do tej pory poranne show rozpoczynało się o godzinie 7:55. Jednak teraz okazuje się, że od 2 września wszystko się zmieni! Telewizja Polska postanowiła wydłużyć emisję "Pytania na śniadanie"! To odpowiedź władz TVP na plany  konkurencyjnej stacji TVN. Zobaczcie, co o zmianach w śniadaniowym show powiedział Jacek Kurski. Zmienia się pora emisji "Pytania na śniadanie" Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, już od 2 września (poniedziałek) program "Pytanie na śniadanie" będzie rozpoczynał się o godzinie 7:15! Do tej pory emisja porannego show zaczynała się o godzinie 7:50. Oznacza to, że władze TVP wydłużyły program aż o 40 minut. Skąd taki pomysł? Jest to reakcja na plany stacji TVN, która zaledwie kilka dni temu poinformowała, że od 31 sierpnia "Dzień Dobry TVN" będzie rozpoczynać się o godzinie 7:30. Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - portal wirtualnemedia.pl cytuje Jacka Kurskiego, prezesa TVP.  Jak na wiadomość o zmianie pory emisji "Pytania na śniadanie" zareagowali fani programu? Na fanpage'u "PNŚ" na Facebooku, gdzie została opublikowana informacja o zmianach, pojawiło się sporo komentarzy. Zdania internautów na temat wydłużenia programu są podzielone. -  Dzięki temu wyścigowi rozpoczynania śniadaniówek, niedługo będziemy mieli programy całodobowe😂😂😂 ale to i dobrze :) - Bardzo fajnie 😍 - Zdecydowanie za wcześnie. zapewne trochę telewidzów (sów) stracicie. Skowronki będą oglądały -  Co tak wcześnie do tej pory było o 7 .55 i...

Marcelina Zawadzka
Facebook/Pytanie na śniadanie
TV-Show
Uwaga! Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie"! Zobaczycie to w sobotę

Będzie nowa pora emisji "Pytanie na śniadanie", informuje portal Wirtualnemedia.pl. Poranny program lifestylowy TVP1 do tej pory rozpoczynał się o godzinie 8:00. Już za kilka dni godzina rozpoczęcia show ulegnie zmianie. Program "Pytanie na śniadanie" będzie rozpoczynał się wcześniej.    Zobacz też:  Niefortunna wypowiedź Pawła o Małgosi w "PnŚ". Racewicz do rolniczki: "Przyjmujesz to bez protestu?"   Nowa godzina emisji "Pytania na śniadanie" "Pytanie na śniadanie" będzie startowało o godzinie 7:55, czyli 5 minut wcześniej niż do tej pory.  Zmiana wejdzie w życie 3 marca, czyli w najbliższą sobotę. Korekta dotyczy wszystkich wydań porannego show TVP od poniedziałku do niedzieli. Oznacza to, że program "Pytanie na śniadanie" będzie rozpoczynał się 5 minut przed konkurencyjnym pasem śniadaniowym TVN, czyli "Dzień dobry TVN". Zmiana godziny emisji "Pytania na śniadanie" wiąże się z zapowiadanym przez Jacka Kurskiego rozwojem pasma lifestylowego, którego średnia widownia to 380 tysięcy widzów.    Ta zmiana zrobi Wam różnicę? A może pozostanie niezauważona?   Polecamy:  Nowa ikona seksapilu? Marcelina Zawadzka zaskoczyła odważną stylizacją w programie „Pytanie na Śniadanie”. Przesadziła?   "Pytanie na śniadanie" jest jednym z ulubionych programów śniadaniowych w polskiej telewizji. Niedawno gośćmi programu byli bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 4", Małgosia i Paweł.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner